ODBIERZ 2,00 CashCoins Lidl  Newsletter
Chcesz również otrzymać 3,50% CashCoins od Pako Lorente?

CashBack i zniżka w Pako Lorente

Ubrania i dodatki wysokiej jakości z rabatem w Pako Lorente

PAKO LORENTE to marka specjalizująca się przede wszystkim w produkcji koszul wizytowych, dzięki czemu stała się liderem na rynku polskim w tej dziedzinie. Od 5 lat firma skrupulatnie poszerza swój asortyment oferując nie tylko szeroką gamę kolorystyczną koszul wizytowych, ale również niepowtarzalne wzory krawatów. Dodatkowo odpowiadając na potrzeby klientów, poszerzyło asortyment o męskie obuwie, garnitury, marynarki, kurtki, swetry, bezrękawniki, kamizelki ślubne, paski, spinki i szaliki.
Kategorie
CashCoins
  • Dodatkowe informacje
cbk-alertbar-banner
Czy podczas przeglądania sklepów chcesz otrzymać informację gdzie możesz otrzymać cashback? Skorzystaj z darmowego Alarm CashBack

rabaty i kody zniżkowe w Pako Lorente

Nie znaleziono.

Blog Pako Lorente

Pako Lorente Opinie 4 Opinie

Ocena
Cena
Koszty wysyłki
Obsługa
Szybkość przyznawania CashBack
Krystyna Drozd  | 22/10/20   14:13:11 | Opinia o sklepie :
Pako Lorente to sklep gdzie każdy mężczyzna może się ubrać od stóp do głów. Szczególnie zachwyca wybór koszul na każdą okazję. Zarówno na elegancko jak i nieformalnie. Ciekawe są również gotowe zestawy. W outlecie zaskakujące promocje.
Helena Filipiak  | 30/05/20   11:15:54 | Opinia o sklepie :
Pako Lorente to sklep z markowymi ubraniami, bardzo wysokiej klasy. Ubrania o dobrze skrojonych fasonach, eleganckie. Na szczególne okazje, typu komunia czy ślub. Na czacie sklepu można rozmawiać i pytać o wszystko.
Maria Stawska  | 27/09/19   10:24:26 | Opinia o sklepie :
Jesli chodzi o prezenty dla Ukochanego- tylko Pako Lorente. Moj mezczyzna ceni sobie jakosc i bogaci swoj wizerunek, a pomaga mu w tym Pako. Uwielbiamy razem z mężem i polecamy! Szczegolnie wszelkiego rodzaju koszule, sa mega!
Close
3,00% CashCoins
Artykuły szkolne i plastyczne z rabatem!
Kod:plastyczne
ODBIERZ 5,25% CashCoins eObuwie.pl
visit register click click