Chcesz również otrzymać 3,00% CashCoins od Papierowo.pl?

CashBack i zniżka w Papierowo.pl

w tym sklepie otrzymasz CashBack + dodatkowy rabat dzięki //kodom zniżkowym

Artykuły biurowe z rabatem w Papierowo.pl!

Sklep papierniczy online z artykułami szkolnymi i materiałami do biura Papierowo.pl, to szeroki asortyment produktów do szkoły, przedszkola jak i do biura. Współpracuje z najlepszymi i najbardziej znanymi markami i dlatego jest w stanie zaproponować swoim klientom najlepsze produkty w konkurencyjnych cenach.
Kategorie
CashCoins
  • Dodatkowe informacje
cbk-alertbar-banner
Czy podczas przeglądania sklepów chcesz otrzymać informację gdzie możesz otrzymać cashback? Skorzystaj z darmowego Alarm CashBack

rabaty i kody zniżkowe w Papierowo.pl

3,00% CashCoins
banner
Rabat 12% na artykuły biurowe w sklepie Papierowo!
Oferta ważna do: 01-11-2018 Pobierz kod rabatowy

Papierowo.pl Opinii(e) 5 Opinii(e)

Ocena
Cena
Koszty wysyłki
Obsługa
Szybkość przyznawania CashBack
Ryszard Skubała  | 04/09/18   09:14:52 | Opinia o sklepie :
Jestem zadowolony z obsługi tego sklepu a największym atutem jest szeroko rozbudowany asortyment, dosłownie od wkładu do długopisu, po produkty spożywcze i chemiczne, które są przydatne w każdym biurze. Polecam.
Krystyna Drozd  | 11/12/17   07:07:15 | Opinia o sklepie :
Wszystko co potrzebne uczniowi do szkoły oraz pracującym do prowadzenia biura można znaleźć w sklepie papierowo.pl. Jest tu też szeroki wybór kalendarzy, akcesoriów komputerowych a nawet podstawowych art. spożywczych. Jednym słowem; Polecam.
Jadwiga Zgliszewska  | 14/08/17   09:06:52 | Opinia o sklepie :
W sklepie papierowo.pl można się zaopatrzyć we wszystkie artykuły i przybory oraz przyrządy biurowe i papiernicze, do szkoły i nie tylko. To pożytek wielostronny że względu na możliwość internetowego zakupu i zapłaty online. Towar przesyłany pod wskazany adres.
  NETIA
visit register click click