ODBIERZ DO 2,25% CashCoins home&you
Chcesz również otrzymać 10,00% CashCoins od Polbar.pl?

CashBack i zniżka w Polbar.pl

Sklepy i strony internetowe ze zniżką na Polbar.pl

Polbar.pl specjalizuje się w tworzeniu profesjonalnych rozwiązań w dziedzinie e-commerce. Oferta firmy to m.in. sklepy internetowe, strony internetowe, szablony sklepów allegro, Facebook i social media, Pozycjonowanie i Adwords a także szeroko pojęta grafika (ulotki, wizytówki, banery reklamowe).
Kategorie
CashCoins
  • Dodatkowe informacje
cbk-alertbar-banner
Czy podczas przeglądania sklepów chcesz otrzymać informację gdzie możesz otrzymać cashback? Skorzystaj z darmowego Alarm CashBack

rabaty i kody zniżkowe w Polbar.pl

Nie znaleziono.

Polbar.pl Opinii(e) 4 Opinii(e)

Ocena
Cena
Koszty wysyłki
Obsługa
Szybkość przyznawania CashBack
Szymon Mazur  | 15/04/18   22:09:45 | Opinia o sklepie :
Chcesz rozpocząć kreatywną podróż w sieci internetowych kreacji graficznych to postaw na Polbar.pl, który nowocześnie i kreatywnie łączy pomysły. Do każdego powierzonego im zadania podchodzą ze szczególną uwagą i odpowiedzialnością.
Marta Łozińska  | 17/02/17   12:45:14 | Opinia o sklepie :
Super sklep internetowy . Polecam go każdemu, świetna firma , warto u nich być, dbają o klienta, są społeczni i prawdziwi profesjonaliści, dobrzy fachowcy w swojej dziedzinie, błyskawiczna realizacja. Bardzo dobry kontakt. Jeszcze raz polecam!
Ksawery Sarnecki  | 10/04/16   11:33:36 | Opinia o sklepie :
Polbar to wbrew pozorom nie polski bar, ale raczej polski bazar... chodzi o sprzedaż szablonów sklepów internetowych, jak również stron na Allegro i Facebooku - ceny są dość wysokie, ale produkt wygląda na profesjonalny.
Close
do 5,20% CashCoins
Jednorazowa okazja! Rabat 5%
Kod:RBE17
ODBIERZ DO 2,25% CashCoins home&you
visit register click click