ODBIERZ DO 3,00% CashCoins CosDlaZdrowia.pl
Chcesz również otrzymać 4,00% CashCoins od PolskiOptyk.pl?

CashBack i zniżka w PolskiOptyk.pl

Okulary z rabatem w PolskiOptyk.pl

Polskioptyk.pl jest sklepem internetowym powstałym na bazie tradycyjnego salonu optycznego z bogatym doświadczeniem w branży optycznej. Kwalifikacje i doświadczenie zdobyte przez personel oraz najnowocześniejsze automatyczne urządzenie szlifierskie wykorzystywane do przygotowania okularów pozwalają dostarczać klientom okulary o najlepszych parametrach optycznych i użytkowych.
Kategorie
CashCoins
  • Dodatkowe informacje
cbk-alertbar-banner
Czy podczas przeglądania sklepów chcesz otrzymać informację gdzie możesz otrzymać cashback? Skorzystaj z darmowego Alarm CashBack

rabaty i kody zniżkowe w PolskiOptyk.pl

Nie znaleziono.

Blog PolskiOptyk.pl

PolskiOptyk.pl Opinii(e) 5 Opinii(e)

Ocena
Cena
Koszty wysyłki
Obsługa
Szybkość przyznawania CashBack
Barbara Lech  | 24/01/17   18:00:28 | Opinia o sklepie :
PolskiOptyk naprawdę godny polecenia i zaufania. Wspieramy to co polskie a przede wszystkim solidne , w przyszłości będę korzystać tylko z tego sklepu. Naprawdę warto, polecam Wszystko przebiegło sprawnie
Joanna Kubik  | 16/06/16   21:46:52 | Opinia o sklepie :
Szczerze polecam sklep internetowy Polskioptyk.pl. Bardzo szybka realizacja zamówienia i dobrze zapakowane okulary o najlepszych parametrach optycznych i użytkowych. Świetny kontakt i doskonale przeprowadzona transakcja.
Ola Kubik  | 16/06/16   21:23:52 | Opinia o sklepie :
Miła i fachowa obsługa. Bardzo szybka realizacja zamówienia i pełne doradztwo. Świetny kontakt zarówno mailowy jak i telefoniczny. Ekspresowa realizacja. Towar zgodny z opisem. Polecam!!! Super sklep.
Close
do 9,00% CashCoins
Zamawiaj bez kosztów dostawy
Kod:WRZESIEN50
ODBIERZ DO 6,00% CashCoins Zalando Lounge
visit register click click