ODBIERZ 3,00% CashCoins renee.pl
Chcesz również otrzymać 40,00 CashCoins od Premium Mobile?

CashBack i zniżka w Premium Mobile

Premium mobile daje Ci ofertę bez limitu, z dużą ilością Internetu, w jakości takiej samej jak duzi operatorzy, ale w cenie znacząco niższej!

Jak to możliwe? To proste. Premium mobile działa na sieci Plus, czyli posiada taki sam zasięg, szybkość LTE, jakość sieci jak Plus. Co zatem wyróżnia ich na rynku wśród operatorów? Prosty fakt, że potrafią oszczędzać i wszystkie oszczędności przeznaczają na obniżenie ceny dla Klientów. Płacisz za usługę, a nie za drogie kampanie reklamowe celebrytów, tysiące pracowników, wielkie siedziby czy znanych piłkarzy. Wydajesz więc mniej. I to znacząco mniej.
Kategorie
CashCoins
  • Dodatkowe informacje
cbk-alertbar-banner
Czy podczas przeglądania sklepów chcesz otrzymać informację gdzie możesz otrzymać cashback? Skorzystaj z darmowego Alarm CashBack

rabaty i kody zniżkowe w Premium Mobile

Nie znaleziono.

Premium Mobile Opinii(e) 1 Opinii(e)

Ocena
Cena
Koszty wysyłki
Obsługa
Szybkość przyznawania CashBack
Jerzy Krzemień  | 03/03/19   19:20:38 | Opinia o sklepie :
Spotkała mnie przykra przygoda z PM. Numer po przeniesieniu z innej sieci jest nieaktywny już od kilku dni. Dla mnie to bolączka, bo klienci i rodzina nie mogą się dodzwonić. Brak informacji od PM o terminie aktywacji numeru. Porażka na całej linii!!! Nie polecam Premium Mobile!
ODBIERZ 0,00% CashCoins Alior
visit register click click