ODBIERZ 60,00 CashCoins Funeda.pl
Chcesz również otrzymać 4,00% CashCoins od RadosnaKuchnia.pl?

CashBack i zniżka w RadosnaKuchnia.pl

Wesołe gadżety kuchenne z rabatem na RadosnaKuchnia.pl

Sklep RadosnaKuchnia.pl powstał z myślą o osobach, które mają poczucie humoru i chciałyby dać temu wyraz również w tak prozaicznych czynnościach, jak przygotowywanie śniadania czy zmywanie naczyń. Asortyment sklepu RadosnaKuchnia.pl stanowią ciekawe, ładne i niebanalne przedmioty, które ubarwią każdą kuchnię i wzbudzą uśmiech każdego kto ich używa.
Kategorie
CashCoins
  • Dodatkowe informacje
cbk-alertbar-banner
Czy podczas przeglądania sklepów chcesz otrzymać informację gdzie możesz otrzymać cashback? Skorzystaj z darmowego Alarm CashBack

rabaty i kody zniżkowe w RadosnaKuchnia.pl

Nie znaleziono.

RadosnaKuchnia.pl Opinie 8 Opinie

Ocena
Cena
Koszty wysyłki
Obsługa
Szybkość przyznawania CashBack
Jacek Stańkowski  | 16/05/19   11:22:32 | Opinia o sklepie :
Interesujaco zbudowana strona sklepu. Latwa w nawigacji i obsłudze . Asortyment bardzo bogaty i różnorodny szczególnie drobnych dodatkow. .Duzo nowości. Czeste promocje i sezonowe wyprzedaże .Czas i koszty dostawy do przyjęcia.
Marzena Jędrzejewska  | 14/02/19   18:26:06 | Opinia o sklepie :
sklep dla osółb ceniacych sobie kolory, niespotykane rzeczy dla czynności wykonywanych w kuchni. Praktyczne i dobre jakościowo, i do tego nie drogie. Polecam ten sklep, bo już w nim kupowałam i jestem zadowolona.
Renata Janicka  | 14/05/18   21:24:54 | Opinia o sklepie :
W tym sklepie znajdziesz fajny prezent dla miłośnika gotowania oraz ciekawy i niebanalny podarek na parapetówkę. Gadżety z RadosnaKuchnia.pl umilą kuchenne pracę oraz wprawią w radosny nastrój. Ceny przystępne a pomysły rewelacyjne.
Close
do 4,00% CashCoins
Dodatkowe -25% na produkty z MID SEASON SALE!
Kod:MSS-25
Side-Banner
visit register click click