Orange
Chcesz również otrzymać 0,00% CashCoins od ravelo.pl?

rabat na ravelo.pl

w tym sklepie otrzymasz CashBack + dodatkowy rabat dzięki //akcjom zniżkowym

Ksiażki i artykuły dekoracyjne z rabatem na ravelo.pl

Ravelo.pl to szeroka oferta książek i ciekawe pomysły na upominki, akcesoria dekoracyjne i nietypowe przedmioty codziennego użytku. Ravelo.pl prowadzi także sezonową sprzedaż podręczników i bardzo często organizuje promocje i różne wyprzedaże, dzięki którym w naszym sklepie można upolować naprawdę ciekawe okazje.
  • Dodatkowe informacje

rabaty i kody zniżkowe w ravelo.pl

banner
Setki ksiażek w outlet do -90% w ravelo.pl. Ksiażki znajdujące się w pozycji outlet mogą byc uszkodzone np. zagięcie, czasem zadrapanie, a czasami tylko przytarta okładka. Produkty sprzedawane jako boxy i zestawy mogą być rozkompletowane, np. pozbawione CD. Produkty z kategodii outlet nie podlegają zwrotowi ani wymiania na pełnowartościowe. Oferta outlet jest ograniczona.
Oferta ważna do: 31-12-2016 Zobacz promocję

ravelo.pl Opinii(e)

Szymon Mazur  | 29/05/16   19:24:17 | Opinia o sklepie :
Na Ravelo.pl znajdziesz dużo promocji i okazji, których nie oferują inne księgarnie internetowe. Oferta sklepu jest codziennie aktualizowana i poszerzana o nowe produkty. Dużą część artykułów posiadają w magazynie. Sklep zdobył szereg nagród i wyróżnień.
jadwiga szachniewicz  | 13/04/16   14:59:28 | Opinia o sklepie :
Witam. Jestem szczerze zdziwiony profesjonalnym podejściem do klienta i rzeczowym wyjaśnieniem wszelkich niejasności . TUTAJ nie ma aneksów drobnym drukiem . Dziękuje za wykonaną usługę dzięki Wam moje dzieci są bardzo zadowolone .
Jadwiga Zgliszewska  | 04/04/16   12:55:25 | Opinia o sklepie :
To dobra księgarnia w szerokim rozumieniu. Książki, e-booki, gadżety, upominki, podręczniki, zabawki oraz elementy wyposażenia i dekoracje pomieszczeń mieszkalnych i ogrodu. Duże rabaty, darmowa wysyłka przy opłacie kartą Visa. Idź do Ravelo.pl!

Populaire webshops:

 

MediaExpert
McDonald Kawa
visit register