ODBIERZ DO 1,23% CashCoins Neonet
Chcesz również otrzymać 1,55% CashCoins od Rolmarket.pl?

CashBack i zniżka w Rolmarket.pl

Wyposażenie i pielęgnacja ogrodu z rabatem w Rolmarket.pl!

Oferuje tysiące produktów do budowy, wyposażenia i pielęgnacji ogrodów. Są wśród nich agrowłókniny i agrotkaniny, czyli materiały do ściółkowania gleby, bardzo szeroki wybór nasion traw i towarów do pielęgnacji trawnika, takich jak siatki na krety czy plastikowe obrzeża ogrodowe. W asortymencie nie brakuje również narzędzi ogrodniczych renomowanych producentów, akcesoriów do nawadniania oraz grilli i mebli ogrodowych.
Kategorie
CashCoins
  • Dodatkowe informacje
cbk-alertbar-banner
Czy podczas przeglądania sklepów chcesz otrzymać informację gdzie możesz otrzymać cashback? Skorzystaj z darmowego Alarm CashBack

rabaty i kody zniżkowe w Rolmarket.pl

Nie znaleziono.

Rolmarket.pl Opinie 12 Opinie

Ocena
Cena
Koszty wysyłki
Obsługa
Szybkość przyznawania CashBack
Marta Janusz  | 13/06/19   12:30:48 | Opinia o sklepie :
Sklep Rolmarket.pl to super miejsce na zakupy.Sklep oferuje tysiące produktów do budowy,wyposażenia i pielęgnacji ogrodów.Można powiedzieć że jest tu wszystko,miła i profesjonalna obsługa,polecam każdemu.
Jacek Stańkowski  | 25/04/19   11:07:13 | Opinia o sklepie :
Ciekawie zbudowana strona sklepu ,latwa w nawigacji i obsłudze .Wybor asortumantu bardzo szeroki i bogaty.Ofeta jest stale uzupelniana i sezonowo aktualizowana.Czeste promocje i wyprzedaże. Dostawa szybka i w cenie do przyjęcia.
Renata Janicka  | 10/02/19   12:34:23 | Opinia o sklepie :
Jeśli masz ogród, działkę, balkon lub taras na których uprawiasz rośliny koniecznie odwiedź Rolmarket.pl. Tu znajdziesz wszystko czego potrzebujesz:różnorodne ziemie, donice, narzędzia i meble ogrodowe. Ceny przystępne.Aż 100 dni na zwrot towaru.
 
ODBIERZ DO 30,00 CashCoins Play
visit register click click