ODBIERZ DO 3,00% CashCoins MediaExpert
Chcesz również otrzymać 1,50% CashCoins od Rozsądnie.pl?

CashBack i zniżka w Rozsądnie.pl

Sprzęt elektroniczny, RT i AGD ze zniżką na Rozsądnie.pl

Rozsądnie.pl Główny asortyment sklepu Rozsądnie.pl to sprzęt elektroniczny, AGD oraz RTV. Wszystkie oferowane produkty pochodzą z polskiej linii dystrybucji. W asortymencie sklepu Rozsądnie.pl znajduje się również sprzęt telekomunikacyjny od prostych telefonów stacjonarnych przewodowych po najnowocześniejsze aparaty bezprzewodowe, sprzęt komputerowy, faksy, kopiarki, centralki, krótkofalówki, akcesoria telefoniczne, materiały eksploatacyjne, baterie, radia CB, zestawy domofonowe, wentylatory.
Kategorie
CashCoins
  • Dodatkowe informacje
cbk-alertbar-banner
Czy podczas przeglądania sklepów chcesz otrzymać informację gdzie możesz otrzymać cashback? Skorzystaj z darmowego Alarm CashBack

rabaty i kody zniżkowe w Rozsądnie.pl

Nie znaleziono.

Rozsądnie.pl Opinii(e) 3 Opinii(e)

Ocena
Cena
Koszty wysyłki
Obsługa
Szybkość przyznawania CashBack
Jacek Stańkowski  | 18/07/18   22:34:00 | Opinia o sklepie :
Strona sklepu doskonała w nawigacji i dokonywaniu zakupów . Oferta zawsze aktualna, szeroka i stale uzupełniana .Ceny rozsądne i dla każdego..Koszty dostawy do przyjęcia. Podobnie jaki czas dostawy.
Jadwiga Zgliszewska  | 14/09/17   06:14:28 | Opinia o sklepie :
Wizyta w tym sklepie to naprawdę... rozsądny wybór! ;) Wszelaki towar: sprzęt RTV i AGD (duże i małe), dział dla dzieci, prawie wszystko dla domu i ogrodu. Do tego możliwość zakupu na raty, rabaty, dogodna płatność, szybka dostawa.
Dariusz Sobolewski  | 21/08/15   08:14:11 | Opinia o sklepie :
Bardzo fajny i nie drogi sklep internetowy Rozsądnie.pl w którym możemy zakupić sprzęt RTV małe i duże AGD telefony i Fax-y różne artykuły dla domu i ogrodu oraz wszystko dla dzieci. Naprawdę warto zajrzeć na tą stronę .
Close
do 5,20% CashCoins
10% rabatu na okulary
Kod:PROMO
ODBIERZ DO 3,00% CashCoins CosDlaZdrowia.pl
visit register click click