ODBIERZ DO 6,00% CashCoins Zalando Lounge
Chcesz również otrzymać 4,00% CashCoins od SALENEO?

CashBack i zniżka w SALENEO

Markowa odzież z rabatem w SALENEO

SALENEO to zupełnie nowy wymiar wyprzedaży! To duży sklep internetowy (ponad 37 000 produktów i ciągle ich przybywa), który zapewnia szeroki wybór topowych marek jak Adidas, Nike, Puma, Timberland, Converse, Reebok czy New Balance. Klienci znajdą tu najnowsze kolejce - jak też te z lat ubiegłych. Większość modeli oferowana jest w najniższej cenie na rynku! Sklep organizuje mnóstwo przecen i promocji.
Kategorie
CashCoins
  • Dodatkowe informacje
cbk-alertbar-banner
Czy podczas przeglądania sklepów chcesz otrzymać informację gdzie możesz otrzymać cashback? Skorzystaj z darmowego Alarm CashBack

rabaty i kody zniżkowe w SALENEO

Nie znaleziono.

SALENEO Opinii(e) 6 Opinii(e)

Ocena
Cena
Koszty wysyłki
Obsługa
Szybkość przyznawania CashBack
Jolanta Filipiak  | 04/06/19   20:27:48 | Opinia o sklepie :
Sklep z ciagłymi wyprzedażami znanych światowych marek, często sportowych. W jednym sklepie mnóstwo towaru przecenionego, więc warto wybrać się tutaj na zakupy. Sklep ma wiele pozytywnych opinii, moja także.
Bogusława Staśczak  | 27/02/19   07:21:59 | Opinia o sklepie :
Interesujący sklep internetowy oferujący takich firm jak Mike,Puma itp.Ma bardzo dużą ilość w atrakcyjnych cenach i duże rabaty.Ma nie tylko starsze modele ale również wcześniejsze.Warto zajrzeć na tą stronę.
Marcin Nieduzak  | 23/10/17   20:02:58 | Opinia o sklepie :
Markowa odzież z rabatem w SALENEO SALENEO to zupełnie nowy wymiar wyprzedaży! To duży sklep internetowy (ponad 37 000 produktów i ciągle ich przybywa), który zapewnia szeroki wybór topowych marek jak Adidas, Nike, Puma, Timberland, Converse, Reebok czy New Balance.
Close
do 6,00% CashCoins
Nieprzecenione buty 20% taniej
Kod:BUTY20
ODBIERZ 5,25% CashCoins Mango.pl
visit register click click