Side-Banner
Chcesz również otrzymać 3,00% CashCoins od SFERIS?

CashBack i zniżka w SFERIS

Elektronika z rabatem na SFERIS.pl

SFERIS to dynamicznie rozwijająca się specjalistyczna sieć sprzedaży detalicznej oferująca produkty elektroniki użytkowej: komputery, smartfony, tablety, RTV-AGD oraz FOTO-VIDEO. SFERIS oferuje nowoczesne produkty oraz pakiet udogodnień, takie jak możliwość zakupu w korzystnych ratach, leasingu, z ubezpieczeniem produktów a także płatności szybkim przelewem poprzez platformę PayU oraz system transakcyjny PayPal.
  • Dodatkowe informacje
cbk-alertbar-banner
Czy podczas przeglądania sklepów chcesz otrzymać informację gdzie możesz otrzymać cashback? Skorzystaj z darmowego wykrywacza cashbacku

rabaty i kody zniżkowe w SFERIS

Nie znaleziono.

SFERIS Opinii(e) 3 Opinii(e)

Ocena
Cena
Koszty wysyłki
Obsługa
Szybkość przyznawania CashBack
Andrzej  | 19/02/17   10:03:41 | Opinia o sklepie :
sferis posiada ciekawa ofertę dla osób szukających elektroniki komputerowej w rozsądnej cenie, bardzo dobry kontakt ze sprzedawcą, możliwość zwrotu towaru zakupionego w sklepie internetowym powoduje, że warto zapoznać się z ofertą
Bartosz Borkowski  | 11/02/17   06:55:44 | Opinia o sklepie :
Nowy, interesujący sklep elektroniczny o szerokim wyborze asortymentów. Różne modele telefonów komórkowych, laptopy, netbooki, tablety czy artykuły RTV i AGD w przystępnych cenach oraz często pojawiające się promocje !
Szymon Mazur  | 13/12/15   20:29:10 | Opinia o sklepie :
SFERIS to dynamicznie rozwijająca się specjalistyczna sieć sprzedaży detalicznej oferująca produkty elektroniki użytkowej. Ich zgrany zespół tworzą profesjonaliści i pasjonaci z wieloletnim doświadczeniem w branży IT. Na rynku istnieje już od 22 lat, a od 2007r.

Popularne sklepy

  Pani Torbalska
Pani Torbalska
visit register click click