ODBIERZ DO 1,44% CashCoins Allegro
Chcesz również otrzymać 3,08% CashCoins od SKLEP BIEGACZA?

CashBack i zniżka w SKLEP BIEGACZA

Wyjątkowe rabaty na zakupy w SKLEP BIEGACZA!

SKLEPBIEGOWY.com to coś więcej niż sklep. Oprócz szerokiego asortymentu, szklep oferuje kompleksową obsługę klienta. W jej skład wchodzą takie komponenty jak: Realizacja zamówienia w 24 godziny, darmowa dostawa na kwotę powyżej 200 zł, zwrot zamówień oraz dostawa za pomocą paczkomatów oraz kuriera. Zawsze możeymy uzyskać informację odnośnie realizacji zamówienia. Ze sklepem można komunikować się za pomocą maila, telefonu oraz za pośrednictwem usługi Live Chat.
Kategorie
CashCoins
  • Dodatkowe informacje
cbk-alertbar-banner
Czy podczas przeglądania sklepów chcesz otrzymać informację gdzie możesz otrzymać cashback? Skorzystaj z darmowego Alarm CashBack

rabaty i kody zniżkowe w SKLEP BIEGACZA

Nie znaleziono.

Blog SKLEP BIEGACZA

  • Zbliża się wiosna, coraz śmielej spomiędzy chmur przebijają się do nas promienie słońca. Co za tym idzie? Zaraz porzucimy nasze...

    Czytaj więcej

SKLEP BIEGACZA Opinie 2 Opinie

Ocena
Cena
Koszty wysyłki
Obsługa
Szybkość przyznawania CashBack
Ryszard SkubaÅ‚a  | 21/10/20   19:43:34 | Opinia o sklepie :
Ten sklep oferuje najnowsze buty treningowe i buty do biegania w różnych kolorach i wzorach. Bieganie jest sportem dostępnym dla wszystkich, jest zdrowe, proste i skuteczne, znajdziesz tu coś dla siebie biegając w trasie, terenie czy mieście.
Aleksandra Buzak-Senator  | 20/09/18   20:04:44 | Opinia o sklepie :
Sklep Biegacza oferuje szeroki asortyment rzeczy, które niezbędne są dla osób, które profesjonalnie lub amatorsko uprawiają bieganie. Ponadto kompleksowa i sprawna obsługa klienta, szybka realizacja zamówień, dostawa poprzez paczkomaty i kuriera.
Close
1,35% CashCoins
Zyskaj 5% rabatu od Neo24.pl
Kod:WRZESIEN2
ODBIERZ 6,00% CashCoins Groupon - Travel
visit register click click