ODBIERZ DO 6,00% CashCoins Zalando Lounge
Chcesz również otrzymać 2,50% CashCoins od Sklep dla Ogrodu?

CashBack i zniżka w Sklep dla Ogrodu

Pielęgnacja roślin z rabatem w Sklep dla Ogrodu

Internetowy sklep ogrodniczy www.sklepdlaogrodu.pl. zawiera produkty do kompleksowej pielęgnacji roślin zaufanych producentów takich, jak: Target, Westland, Raco, Substral i Bayer. Każdego miesiąca asortyment jest uzupełniany nowościami pojawiającymi się na rynku ogrodniczym w zależności od aktualnej lub zbliżającej się pory roku oraz indywidualnych potrzeb klientów.
Kategorie
CashCoins
  • Dodatkowe informacje
cbk-alertbar-banner
Czy podczas przeglądania sklepów chcesz otrzymać informację gdzie możesz otrzymać cashback? Skorzystaj z darmowego Alarm CashBack

rabaty i kody zniżkowe w Sklep dla Ogrodu

Nie znaleziono.

Sklep dla Ogrodu Opinii(e) 15 Opinii(e)

Ocena
Cena
Koszty wysyłki
Obsługa
Szybkość przyznawania CashBack
Renata Janicka  | 14/04/19   08:53:29 | Opinia o sklepie :
Bogato wyposażony sklep we wszystko co potrzebne ogrodnikowi. Jeśli praca w ogrodzie jest dla Ciebie koniecznością /a nie przyjemnością/ znajdziesz tu narzędzia, które uprzyjemnią i ułatwią prace ogrodowe. Ceny konkurencyjne.
Marta Janusz  | 11/04/19   12:46:12 | Opinia o sklepie :
Sklep dla Ogrodu to bardzo fajne miejsce na zakupy.Miła i profesjonalna obsługa,szybka i tania dostawa,szeroki asortyment ,znanych i cenionych marek takich jak;Target,Westland,Raco,Substral i Bayer.Polecam każdemu.
Sylwia Danel  | 14/11/18   18:52:14 | Opinia o sklepie :
Ogród to moja wielka pasja od kilku lat, więc baaardzo się cieszę, że natrafiłam na ten sklep. Znajduję tam cały potrzebny asortyment do pielęgnacji swoich roślin o każdej porze roku. Produkty pochodzą od sprawdzonych producentów, więc bardzo polecam
Close
do 5,20% CashCoins
10% rabatu na okulary
Kod:PROMO
ODBIERZ DO 6,00 CashCoins Multu
visit register click click