ODBIERZ DO 3,50% CashCoins FEMESTAGE
Chcesz również otrzymać 2,50% CashCoins od TROIKA?

CashBack i zniżka w TROIKA

Akcesoria i galanteria z rabatem w TROIKA

Troika.pl to sklep oficjalnego dystrybutora marki TROIKA® firmy Red Bird. TROIKA® to niemiecka marka znana na całym świecie ze swych oryginalnych, innowacyjnych i eleganckich akcesoriów oraz galanterii. Każdy produkt tej marki jest perfekcyjnie wykonany, co sprawia że idealnie nadaje się na prezent zarówno przy okazja niezobowiązujących, jak i spotkaniach biznesowych lub uroczystościach. TROIKA® za swoje niepowtarzalne produkty została wyróżniona wieloma nagrodami.
Kategorie
CashCoins
  • Dodatkowe informacje
cbk-alertbar-banner
Czy podczas przeglądania sklepów chcesz otrzymać informację gdzie możesz otrzymać cashback? Skorzystaj z darmowego Alarm CashBack

rabaty i kody zniżkowe w TROIKA

Nie znaleziono.

TROIKA Opinii(e) 2 Opinii(e)

Ocena
Cena
Koszty wysyłki
Obsługa
Szybkość przyznawania CashBack
Marzena Jędrzejewska  | 13/06/19   20:05:26 | Opinia o sklepie :
Niemiecka marka znana z eleganckiej galanterii. Warto zainwestowac np. w dobry portfel. Jest gwarancja na rzeczy z tego sklepu, a ze zwrotami nie ma problemu. Galanteria na lata, bo bardzo wysokiej jakości.
Jacek Stańkowski  | 06/12/18   09:56:20 | Opinia o sklepie :
Ciekawa i interesujaca strona sklepu zapewniajaca doskonala nawigacje.Bardzo szeroki wybor asortymentu . stale uzupelniany .Warto jednak wypatrywać obniżek i wyprzedaży.Koszty wysylki i czas dostawy akceptowalne.
Close
do 5,20% CashCoins
10% rabatu na okulary
Kod:PROMO
ODBIERZ DO 3,00% CashCoins MediaExpert
visit register click click