ODBIERZ 2,00% CashCoins BonPrix
Zarejestruj się i otrzymaj bonus powitalny
Pomoc
Wyprzedaże Black Friday
22/11/2019

Badania sondażowe wskazują na to, że aż 69% Polaków planuje skorzystać z tegorocznych wyprzedaży Black Friday, a dochód ze sprzedaży wyniesie około 2,3 mld złotych!

Zapowiada się, że przyszły piątek będzie będzie bardzo ekscytujący zarówno dla kupujących, jak i sprzedających. W wielkim wydarzeniu weźmie udział większość Polaków, którzy planują kupić ubrania, obuwie i sprzęt elektroniczny. 


Potencjał Black Friday został już dawno zauważony przez największe marki, które oferują wyjątkowe promocje nie tylko w ostatni piątek listopada, ale tydzień a nawet cały miesiąc wcześniej. 

"Od dwóch lat zamiast jednego dnia obniżek prowadzimy je przez cały listopad Black Weeks. W każdym tygodniu dostępne są specjalne oferty cenowe na inne produkty" - tłumaczy Grzegorz Wachowicz, dyrektor ds. Handlu i marketingu w RTV Euro AGD

RTV Euro AGD nie jest jedynym sklepem, który oferuje wielkie obniżki przed Black Friday. W Answear ogłoszono akcję ‘Black November’, podczas której można kupić tysiące produktów 50% taniej. 

Black Friday to również ostatnia szansa, aby kupić świąteczne prezenty w niższych cenach. Na stronie W.Kruk można kupić wyjątkową biżuterię o 20% taniej. 

Zapraszamy do przedsprzedaży!   
Najlepsze oferty CashBack w tym momencie:
RTV EURO AGD 0,75% CashCoins

RTV EURO AGD

Sprzęt RTV i AGD ze zniżką w RTV EURO AGD

Zobacz promocję
Dodano przez Marzena Krzempek dnia 24-11-2019 o godzinie 06:37:55
Napewno skorzystam
Close
2,00% CashCoins
Zapisz się do newslettera i odbierz 20% rabatu
Kod:
ODBIERZ 1,00% CashCoins MediaExpert
visit register click click