ODBIERZ 60,00 CashCoins PożyczkaPlus
Chrzest Święty
26/07/2018

Chrzest Święty

Jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej katolickiej rodziny są chrzciny dziecka. Jednakże kiedy dochodzi do organizacji tego wyjątkowego dnia, młodzi rodzice często nie wiedzą od czego zacząć. Chrzciny wiążą się też z formalnościami, dlatego przede wszystkim trzeba dostarczyć niezbędne dokumenty do parafii, ustalić datę chrzcin, wybrać matkę i ojca chrzestnego, którzy będą spełniać nie mniej ważną rolę od rodziców w życiu maluszka. Dopiero później można się zająć wyprawą dziecka do chrztu.

 

Czego tak naprawdę będziesz potrzebować?

 

Ubranka dla dziecka 

Według tradycji ubranka należy wybrać w białych i jasnych kolorach, gdyż wiąże się to z świętością i czystością. Warto też dostosować odzież do pogody i dobrać tak, by maluszkowi było przede wszystkim komfortowo. Duży wybór ubranek dla najmniejszych w wyjątkowych cenach znajdziesz na Endo . Do tego przepiękne opaski i inne akcesoria niezbędne do stroju maleństwa.

 

Goście

Przed uroczystością warto się zastanowić, kogo zaprosimy w ten wyjątkowy dzień. Na dzień dzisiejszy jest wiele sposobów jak możemy zaprosić gości na tę czy inne wydarzenie. Pakamera i Empik.com oferują duży wybór zaproszeń na Chrzest Święty, a także inne akcesoria i dekoracje.

 

Fotograf 

Żeby ta piękna chwila utkwiła na zawsze w pamięci warto zaprosić fotografa, a na pamiątkę zaprojektować fotoksiążkę. W colorland możesz zmówić personalną fotoksiążkę w wysokiej jakości, a do tego w promocyjnej cenie.

 

Prezenty na chrzest

Rodzice chrzestni muszą się zastanowić nad prezentem i ustalić między sobą, kto kupuje medalik czy krzyżyk lub inny prezent o charakterze religijnym. W sklepie W.KRUK znajdziesz piękne krzyżyki i wisiorki w różnym wykonaniu i na każdą kieszeń. A jak skończyły Ci się pomysły, a chcesz zrobić wyjątkowy prezent, to zajrzyj do Alechrzest.pl .

 
   
Najlepsze oferty CashBack w tym momencie:
W.KRUK 3,75% CashCoins

W.KRUK

W.KRUK najstarsza marka jubilerska w Polsce z rabatem.

Zobacz promocję
colorland. 5,75% CashCoins

colorland.

Fotoprodukty ze zniżką w colorland.

Zobacz promocję
Dodano przez Karolina Sycha dnia 28-07-2018 o godzinie 22:29:55
nie rozumiem ludzi którzy nie chrzcza swoich dzieci bo są niewierni a nagle tutaj katastrofa lotnicza i proszą Boga o pomoc
ODBIERZ 4,00% CashCoins Łóżkoholicy
visit register click click