ODBIERZ DO 2,00 CashCoins Lidl  Newsletter
Sposoby na zarabianie CashCoins
02/04/2019

Nasza platforma umożliwia Cashback za robienie zakupów w sklepach internetowych. Jak to działa? Współpracujemy z paroma tysiącami reklamodawców, sklepów internetowych, gdzie dokonując zakupów, nasi użytkownicy otrzymują zniżki i rabaty. Jednak to nie jedyny sposób na zarabianie u nas pieniędzy! Czy znasz wszystkie sposoby na zdobywanie CashCoins na naszej platformie?

Sposoby na zarabianie więcej

Zainstaluj aplikację

Instalując naszą aplikację, możesz mieć ją cały czas pod ręką. Zapewne nie raz w kolejce w sklepie, czy podróżując komunikacją miejską nie możecie wytrzymać z nudy i za wszelką cenę szukacie jakiegoś absorbującego zajęcia. Zamiast nudzić się bezproduktywnie w drodze autobusem do pracy, czy do domu, zarabiaj CashCoins, klikając w nasze banery reklamowe, odkrywaj nowe promocje, dowiaduj się o przecenach oferowanych przez sklepy internetowe. Za ściągnięcie aplikacji po tygodniu dostaniesz aż 2,00 CashCoins!

Wypełniaj ankiety

Twoja opinia jest istotna dla nas i naszych reklamodawców. Teraz dzieląc się swoim zdaniem, otrzymujesz za to wynagrodzenie! Zapisz się do naszego Panelu Online i otrzymuj ankiety, wypełniaj je i zgarniaj jeszcze więcej CashCoins.

Oceniaj sklepy

Ankiety to nie jedyna możliwość zarabiania na dzieleniu się swoją opinią. Zrobiłeś zakup w jednym ze sklepów i jesteś zadowolony z przebiegu jego realizacji? A może wręcz przeciwnie, jesteś zawiedziony jednym z aspektów swojego zakupu? Wyraź to w opinii o sklepie, a pomoże to naszym kolejnym użytkownikom w podjęciu decyzji o skorzystaniu z oferty danego sklepu. Otrzymasz za to 0,04 CashCoins. Możesz też rozpisać się o naszej platformie i zarobić na tym aż 2,00 CashCoins!

Zaproś znajomych i rodzinę do zabawy!

Nasza platforma oferuje świetną możliwość zarabiania i zakupów po niższych cenach! Warto podzielić się dobrymi newsami z przyjaciółmi, niech i oni wiedzą, jak można zaoszczędzić pieniądze w internecie! Kiedy i oni założą konto, zarejestrują się i wciągną się w zarabianie na naszej stronie, otrzymasz aż 20,00 CashCoins Bonusu Przyjacielskiego! Mówiliśmy, że warto!

Graj i… wygrywaj

Lubisz odrobinę adrenaliny? Czujesz, że dziś dopisuje Ci szczęście? Daj sobie szansę i zagraj w jedną z naszych gier, w których do zgarnięcia są niemałe sumy CashCoins! Niezależnie od tego, jakie gry preferujesz, na naszej stronie dla każdego znajdzie się coś dobrego! Preferujesz Bingo? U nas możesz zdobyć aż 100,00 CashCoins. Jesteś raczej fanem czegoś innego? Spróbuj Jackpot, lub naszej Loterii.

Bierz udział w konkursach

Zachęcamy swoich użytkowników do brania udziału w naszych konkursach, które regularnie pojawiają się na naszej stronie. Do wygrania bony do naszych sklepów lub CashCoins.

Zarabiaj z nami!

Nie marnuj czasu i… Do roboty! Dowiedz się też o innych możliwościach zarabiania na naszej platformie. Naprawdę warto

   
Dodano przez . Monika Janus dnia 09-11-2019 o godzinie 10:47:49
Super tylko nie wiem czy mogę.. Gotówkę przelać na konto
Dodano przez Wojciech Kotarba dnia 21-05-2019 o godzinie 22:59:56
Jednym słowem jest czadowo pozdrawiam
 
ODBIERZ DO 1,23% CashCoins Neonet
visit register click click