ODBIERZ DO 0,96% CashCoins Allegro
Zarejestruj się i otrzymaj bonus powitalny
Pomoc
Kierunek: Majówka!
24/04/2020

Z pewnością nie spodziewaliśmy się Majówki pod hasłem koronawirusa. Pandemia pokrzyżowała plany na długi weekend wielu Polakom, ale czy to oznacza, że mamy spędzić 3 dni na kanapie? Nie! Sprawdź nasze pomysły na Majówkę!

Na szczęście sytuacja w Polsce wygląda dużo lepiej czy we Włoszech lub Hiszpanii. Niektóre zakazy zostały zniesione, co pozwala nam na spędzenie czasu na zewnątrz, oczywiście wciąż przestrzegając panujących zasad. Możemy już poruszać się po kraju,a także pójść do lasu i do parku. Pamiętajmy jednak o zakazie spotykania się w grupach, dlatego jeśli planujesz Majówkę poza domem, wycieczka w gronie przyjaciół w tym roku nie będzie możliwa. Wynajem pokoju w hotelu również stoi pod znakiem zapytania i nie wiadomo czy ten zakaz zostanie zniesiony do przyszłego weekendu, dlatego proponujemy rozwiązania, które nie wymagają korzystania z usług hotelowych.
 

Majówka w parku

Od tego tygodnia otwarte są już parki miejskie, bulwary, lasy, a także plaże. Utrzymując bezpieczną odległość co najmniej 2 metrów, możesz spędzić cały dzień spacerując z rodziną na świeżym powietrzu. Pamiętaj jednak, że wciąż nie można korzystać z miejsc grillowych, placów zabaw czy siłowni w plenerze. Nasze piękne Parki Narodowe również udostępniły niektóre szlaki.

Weekend z grillem

Wiele osób pyta czy można grillować w Majówkę, w końcu to nasza ulubiona forma spędzenia długiego weekendu. Możemy zatem pojechać na działkę lub rozpalić grilla w ogrodzie, pamiętajmy jednak, że wciąż nie wolno nam zaprosić znajomych. Sklep Majowo proponuje rabaty na wybrane produkty i gwarantuje dostawę grilla w 24 godziny! Możesz również kupić na raty z zerowym oprocentowaniem. Działkowiczom zalecamy również zajrzeć do sklepu Sadowniczy - kupując nasiona ulubionych roślin otrzymasz darmową maseczkę.

Wycieczka rowerowa

Na szczęście tuż przed Majówką zniesiono zakaz jazdy na rowerze. Można wybrać się do parku i na ulubiony bulwar, oczywiście w maseczce i zachowując dystans 2 metrów od mijanych osób. Ze względów bezpieczeństwa proponujemy wybierać mniej popularne szlaki i unikać siadania na ławkach lub innych miejscach publicznych. Obowiązek  noszenia maseczki nie dotyczy wycieczek do lasu. Z uwagi na panującą w kraju suszę, radzilibyśmy jednak unikać wizyt w lesie. Ponieważ wypożyczalnie rowerowe wciąż pozostają zamknięte, proponujemy zakup własnego roweru. Atrakcyjne rabaty znajdziesz chociażby w sklepie Go Sport.

Koniecznie podziel się z nami swoim pomysłem na spędzenie długiego weekendu! Tymczasem życzymy wszystkim naszym czytelnikom zdrowej i pogodnej Majówki!

 

 

   
Najlepsze oferty CashBack w tym momencie:
Majowo 5,00% CashCoins

Majowo

Majowo - Twój ogród

Zobacz promocję
Sadowniczy.pl 2,80% CashCoins

Sadowniczy.pl

Produkty ogrodnicze ze zniżką w Sadowniczy.pl

Zobacz promocję
 
Close
do 3,50% CashCoins
Do 20% zniżki od Lookfanstastic na wybrane artykuły
Kod:ORANGELF
ODBIERZ 2,25% CashCoins Sun&Snow
visit register click click