ODBIERZ 0,85% CashCoins Avans
Zarejestruj się i otrzymaj bonus powitalny
Pomoc
Kierunek: Majówka!
23/04/2021

Pandemia pokrzyżowała Nam plany drugi raz z rzędu, jednak nie oznacza to, że nie można wykorzystać tego czasu na spędzenie go z rodziną i najbliższymi na świeżym powietrzu! Sprawdź nasze pomysły na Majówke!

Niestety na ten moment musi jeszcze się wstrzymać z wyjazdami za granice Nasze kraju ze względu na szereg obostrzeń w wielu krajach europejskich. Jednak to nie powód to zostania w domu przed telewizorem, mamy kilka pomysłów jak można spędzić te 3 dni w ciekawy sposób!

Majówka w plenerze

Piknik na świeżym powietrzu w gronie najbliższych osób, czy to nie jest genialny sposób na wykorzystanie wolnego czasu i pięknej pogody! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Park Narodowy w Twojej okolicy i zabierz całą rodzine na jednodniową wycieczkę!

 

Weekend z grillem

Grilowanie to ulubiona forma na spędzenie wolnego czasu przez wielu Polaków. Wiele z Nas jest szcześliwymi posiadaczami działki. Sklep Majowo zadba o Twoją działkę i jej wyposażenie, spraw radość najmłodszym i kup Trampolinę ogrodową! Działkowiczom zalecamy również zajrzeć do sklepu Sadowniczy - gdzie znajdziesz wszystkie nasiona ulubionych roślin!

 

Wycieczka rowerowa

Zabierz swoich najbliższych na rower do parku, za miasto i oddychaj świeżym powietrzem. Nie zapominaj o zachowywaniu dystanu, wybieraj trasy mniej popularne!  Jeżeli nie masz własnego rowera, nic straconego, atrakcyjne rabaty i sprzęt dla całej rodziny znajdziesz w sklepie Go Sport .
 

Koniecznie podziel się z nami swoim pomysłem na spędzenie długiego weekendu! Tymczasem życzymy wszystkim naszym czytelnikom zdrowej i pogodnej Majówki!

 
 
   
Najlepsze oferty CashBack w tym momencie:
Majowo 5,00% CashCoins

Majowo

Majowo - Twój ogród

Zobacz promocję
Sadowniczy.pl 2,80% CashCoins

Sadowniczy.pl

Produkty ogrodnicze ze zniżką w Sadowniczy.pl

Zobacz promocję
Close
3,00% CashCoins
Otrzymaj 15% zniżki na wszystkie nowości
Kod:15NEW2022
ODBIERZ 3,50% CashCoins TOP SECRET
visit register click click