ODBIERZ 2,25% CashCoins Sun&Snow
Kochamy zwierzaki!
02/07/2018

Nie wszyscy wiedzą o tym, że na pierwszego lipca przypada Dzień Psa. To stosunkowo nowe święto zostało ustanowione z inicjatywy czasopisma „Przyjaciel Pies”, a jego celem jest uczczenie najlepszego przyjaciela człowieka, jak również zwrócenie uwagi na jego nie zawsze łatwy los. Z tej okazji, chcemy zaprezentować wam kilka sklepów, które zajmują się sprzedażą produktów dla psów, a także kotów i innych zwierząt domowych.

 

W sklepie zooplus.pl każdy miłośnik zwierząt znajdzie wszystko, czego potrzebuje, by dbać o swoich ulubieńców. Na szczególną uwagę zasługuje szeroki wybór ekskluzywnych produktów. Warto po nie sięgnąć, nawet jeśli kosztują nieco więcej, niż inne. To rozsądny wydatek, bo mamy pewność, bo ich wysoka jakość oznacza nie tylko doskonały smak (dzięki czemu jedzenie się nie marnuje, bo zwierzaki naprawdę chętnie te karmy jedzą), ale także lepszą kondycję i zdrowie zwierzęcia (co pozwala sporo zaoszczędzić na wizytach u weterynarza). 


Kto kupując lubi mieć poczucie, że jednocześnie spełnia dobry uczynek, powinien z kolei odwiedzić stronę KarmimyPsiaki.pl

Sklep ten jest bowiem jednocześnie fundacją i 100% swojego zysku przeznacza na pomoc zwierzętom. Na stronie, poza doskonałej jakości karmami, znajdziemy także porady ekspertów żywieniowych. 

Wszelkiego rodzaju porady dotyczące dbania o zwierzęta domowe czekają na nas również w Centrum wiedzy na stronie sklepu teleKARMA


Za pomocą internetowego formularza mamy tu także możliwość samodzielnego zadania pytania lekarzowi weterynarii.

W sklepie Kakadu natomiast, postanowiono uatrakcyjnić zakupy, oferując do każdego zamówienia za minimum 95 złotych prezent do wyboru. Uwaga: im wyższa wartość zamówienia, tym atrakcyjniejszy prezent!

 

 

   
Najlepsze oferty CashBack w tym momencie:
zooplus.pl 1,00% CashCoins

zooplus.pl

Rabat na produkty dla zwierzaków na zooplus.pl

Zobacz promocję
KarmimyPsiaki.pl 4,25% CashCoins

KarmimyPsiaki.pl

Produkty dla zwierząt ze zniżką i pomoc dla potrzebujących psiaków w KarmimyPsiaki.pl.

Zobacz promocję
Close
do 2,16% CashCoins
Oleje silnikowe na Allegro
Kod:
ODBIERZ DO 4,00% CashCoins Tatuum
visit register click click