ODBIERZ 6,00% CashCoins Globkurier.pl
Śledzisz Eurowizję? Mamy dla Ciebie konkurs!
09/05/2019

Eurowizja ro konkurs na który z utęsknieniem czeka miliony Europejczyków (i nie tylko!). Organizowana corocznie olbrzymia impreza muzyczna, zrzeszająca przedstawicieli 52 państw to świetna okazja do integracji wielu narodowości w imię tego, co chyba wszyscy kochamy - muzyki. Tegoroczna edycja odbędzie się w Tel Avivie, ale Ty możesz wziąć udział w przygotowanym przez nas konkursie i wygrać aż 200 CashCoins!

Jeżeli jesteś fanem tego konkursu piosenki, zapewne masz swoich faworytów, którym kibicujesz z całego serca. Założymy się, że robisz też zakłady ze znajomymi lub nawet ze sobą, kto zajmie miejsce pierwsze, drugie, i tak dalej... Właśnie dla takich osób postanowiliśmy stworzyć konkurs, w którym za dobre przewidzenie wyników możesz wygrać aż 200,00 Cashcoins! Brzmi super, prawda? 

Konkurs Eurowizji 2019
   
Dodano przez Monika Pietrzyk dnia 06-08-2019 o godzinie 22:47:34
Wow. poprostu nie.koge się doczekać aż usłyszę to znów , ite emocje To już wkrótce się zacznie , poprostu na samą myśl że Eurowizja niedługo się rozpocznie chce mu się tańczyć i skakać . uwielbiam swój kraj i także teraz na niego glosuje . Także !! Wyspiewajmy sobie wygrana
Dodano przez Mariusz Mrozowski dnia 18-05-2019 o godzinie 08:55:44
fajny program eurowizja
Side-Banner
visit register click click