ODBIERZ DO 2,00 CashCoins Lidl  Newsletter
Loteria Noworoczna
18/12/2019

Powracamy z Loterią Noworoczną!

Rok 2019 dobiega końca a my, jak co roku, przygotowaliśmy dla Was Loterię Noworoczną. Zależy nam, żeby nasi użytkownicy wkroczyli w Nowy Rok pomyślnie! 

Czy w tym roku również przygotowaliście listę noworocznych postanowień? A może macie ukryte marzenia, które niestety niełatwo będzie spełnić bez zastrzyku gotówki? Koniecznie sprawdźcie nagrody, jakie czekają na Was w tegorocznej loterii! Marzenia są na wyciągnięcie ręki, wystarczy kupić los!

Możecie zaopatrzyć się w aż 6 losów i tym samym zwiększyć swoje szanse na wygraną! Zwycięzca może otrzymać aż 200 CashCoins a wśród pozostałych nagród znajduje się między innymi karta podarunkowa na zakupy w Zalando. Pamiętajcie, że loteria kończy się 17.01.2020 roku, czyli macie cały miesiąc na wzięcie udziału. Zwycięzców ogłosimy 20 stycznia. Szczegóły loterii znajdują się tutaj. Kto nie chciałby wejść w Nowy Rok z nagrodą?

Podzielcie się z nami w komentarzach swoimi marzeniami i postanowieniami na 2020 rok.

Powodzenia!


   
Dodano przez Agnieszka Palonka dnia 03-01-2020 o godzinie 09:37:41
Moje marzenie jest takie żeby zwiedzić Egipt. Moje postanowienia noworoczne to że będę szukać stałej pracy że rzucę palenie że spełnia wszystkie swoje marzenia
Close
do 1,44% CashCoins
Oleje silnikowe na Allegro
Kod:
ODBIERZ DO 3,50% CashCoins Elnino Parfum
visit register click click