ODBIERZ 2,25% CashCoins Sun&Snow
Męska sprawa – moda, uroda i inne
19/07/2018

Męska sprawa. Jak wyglądać dobrze i czuć się pewnym siebie

Co to znaczy być prawdziwym mężczyzną? Wielu z was pewnie zadaje sobie to pytanie. Męskość nie tylko polega na uczynkach i zachowaniu. Dobrze dopasowane ubrania czy fryzura kreują wizerunek silnego i pewnego siebie mężczyzny.

Nie od dziś wiadomo, że zakupy to domena kobiet – mogą godzinami biegać od sklepu do sklepu i przymierzać dziesiątki ubrań. Zakupy wywołują w kobietach również ekscytację i są dla nich formą relaksu. Inaczej to wygląda u mężczyzn! Mężczyźni zakupy robią, bo… muszą. Nie są tak spontaniczni podczas shoppingowych eskapad – które zazwyczaj trwają znacznie krócej – i zachowują rozsądek. Jednak od czasu do czasu nawet męższyźni wybierają się na zakupy i dla takich mamy kilka propozycji.

meska sprawa

Odśwież swoją garderobę

Do pracy, na spacer czy na weekendową imprezę – zawsze warto uzbroić się w odpowiednie stroje.  W Ombre znajdziesz ubrania w dobrej cenie na każdą okazję. A na wyjątkową okoliczność uzupełnij swoją garderobę eleganckim garniturem i odpowiednimi akcesoriami. Najlepszej jakości produkty z Vistula są gwarancją dobrego smaku i nowoczesnego wizerunku.

 

Zadbaj o swój wizerunek

Odpowiednio dobrana fryzura zmieni twój wygląd, a masaż głowy pozwoli zrelaksować się i zdecydowanie polepszy humor. Na Groupon znajdziesz oferty od najlepszych specjalistów w atrakcyjnych cenach. A dokończyć wizerunek warto odpowiednio dobraną perfumą, która podkreśli osobowość mężczyzny i zmieni sposób w jaki będzie odbierany przez otoczenie. W drogerii Douglas znajdziesz wyjątkowy zapach, który do Ciebie pasuje.

 

Zapewnij rozrywkę dla siebie i kolegów

Nie mniej ważną kwestią jest to, w jaki sposób jesteśmy postrzegani przez innych, a także jaką pozycję zajmujemy w społeczeństwie. Pewny siebie mężczyzna jest liderem w swoim towarzystwie, a żeby podtrzymywać swoją pozycję warto znaleźć czas dla swojej kompanii. Wspólne wyjście na piwo czy może aktywny wypoczynek taki jak np. gra w paintball zawsze będzie dobrym pomysłem.  Kulki z farbą, maski ochronne, a także akcesoria paintball znajdziesz w sklepie Broń.pl.


   
Najlepsze oferty CashBack w tym momencie:
Groupon - Shopping 7,50% CashCoins

Groupon - Shopping

Codziennie nowe promocje i rabaty Twoim mieście na Groupon!

Zobacz promocję
Dodano przez Malgorzata Kobylinska dnia 26-08-2018 o godzinie 04:03:40
Bardzo mnie interesuje i się podoba
Close
do 1,44% CashCoins
Oleje silnikowe na Allegro
Kod:
ODBIERZ DO 4,00% CashCoins Tatuum
visit register click click