ODBIERZ 1,00% CashCoins Avans
Zarejestruj się i otrzymaj bonus powitalny
Pomoc
Pokochaj swoje krągłości!
19/02/2019

W świecie, w którym rządzą social media i wyidealizowane obrazy na Instagramie, łatwo porównywać się z innymi i wpadać w kompleksy. Przecież nie musimy wyglądać tak samo, ani nosić tego samego rozmiaru! Przeciętna kobieta wcale nie nosi rozmiaru zero i nie wygląda jak modelka i nie ma w tym absolutnie nic złego. Całe szczęście coraz więcej marek odzieżowych wprowadza kolekcje w większych rozmiarach, aby każda z nas mogła podkreślić swoją figurę i ubierać się modnie.

Krągłości są piękne i zaakceptuj je!

Wielką modą rządzą projektanci, którzy prezentują swoje ubrania na bardzo szczupłych modelkach. Nierzadko te ubrania są później noszone przez znane aktorki, z którymi porównujemy się MY, czyli kobiety, które ze światem wielkiej mody i biznesu nie mają nic wspólnego. Nie jest trudno wpaść w kompleksy i źle myśleć o swoim ciele, jeśli na zdjęciach w internecie możemy podziwiać same chude aktorki i piosenkarki. Ale czy warto? Krągłości są piękne, mężczyźni je uwielbiają, więc pokochajmy je i zaakceptujmy. 

Jeszcze kilka lat temu w sklepach trudno było znaleźć ładne ubrania dla kobiet w większych rozmiarach. Całe szczęście coraz więcej marek rozumie potrzeby swoich kształtnych klientek i w sklepach możemy znaleźć atrakcyjne ubrania dla krąglejszych kobiet. Kobiety noszące większe rozmiary już nie muszą wyszukiwać ubrań w sklepach skierowanych wyłącznie dla osób plus size. 

Kochaj swoje kształty i podkreślaj je

Dobrym sklepem dla kobiet szukających ubrań w większych rozmiarach jest Ulla Popken. Historia tej marki jest wyjątkowa, bo pierwotnie jej właściciele sprzedawali... ubrania ciążowe! Kiedy okazało się, że sporo kobiet niebędących w ciąży decyduje się na ich modę, zdecydowali się dopasować do potrzeb klientek i rozpoczęli zupełnie nowy wtedy projekt i zwrócili się ku ubraniom w większych rozmiarach. Dzięki temu krągłe kobiety szukające szykownych i modnych ubrań zyskały pierwsze źródło inspiracji oraz sprawdzone miejsce na zakupy. Ulla Popken oferuje bardzo kobiecą modę na każdą okazję. W sklepie znajdziemy zarówno wygodne ubrania do noszenia każdego dnia, jak i takie na specjalne okazje, a do tego bieliznę oraz modę sportową. Za swoje kobiece zakupy czeka na nas 8,00% CashBack!

Kolejnym adresem wartym odwiedzenia w poszukiwaniu ubrań plus size jest BonPrix. Sklep znany kiedyś ze sprzedaży katalogowej, obecnie posiada swój sklep internetowy i oferuje ubrania dla każdego, również te w większych rozmiarach. Bez problemu znajdziemy tam podstawowe części garderoby idealne na codzień, wygodną bieliznę, płaszcze i kurtki oraz szykowne ubrania na wielkie wyjścia. Jeśli szukamy klasycznych ubrań, BonPrix z pewnością nas nie zawiedzie. Za swoje zamówienie otrzymamy 8,00% CashBack, więc zakupy będą jeszcze przyjemniejsze.

Bądź pewną siebie kobietą

Nic tak negatywnie nie wpływa na nasze postrzeganie siebie, jak ciągłe porównywanie się z innymi, a przecież piękno to nie tylko nasz wygląd. Jeśli polubisz swoje ciało i staniesz się pewniejsza siebie, tak też będą Cię postrzegać inni - jako silną kobietę, która lubi siebie i nie interesuje się opinią innych. Ładne ubrania pomogą Ci podkreślić swoje atuty i takie powinno być ich zadanie. Podkreślać, ale nie maskować, przyciągać wzrok, a nie ukrywać. Doceń swoje kształty i wyrusz na ekscytujące zakupy!

 

   
Najlepsze oferty CashBack w tym momencie:
BonPrix 3,50% CashCoins

BonPrix

Stylowa moda i obuwie dla całej rodziny oraz wszystko dla domu z rabatem od BonPrix!

Zobacz promocję
Close
5,75% CashCoins
Kup Fotokalendarz A4 od Colorland!
Kod:KAL8EYQ
ODBIERZ DO 3,45% CashCoins AliExpress
visit register click click