ODBIERZ 1,00% CashCoins Avans
Zarejestruj się i otrzymaj bonus powitalny
Pomoc
Przygotowania do Wielkanocy bez stresu
26/03/2019

Wielkanoc to święto wywodzące się z tradycji Chrześcijańskiej, upamiętniające Zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa. Są to zapewne najradośniejsze święta w roku, gdyż łączą się w dodatku z wiosenną atmosferą i poczuciem, że wszystko budzi się do życia po okresie zimowej stagnacji. Czas ten staramy się zazwyczaj spędzać w rodzinnym gronie. 

Wielkanocne przygotowania nie muszą wiązać się ze stresem

Nadchodzi wielkanoc!

Poniżej znajdziecie  kilka wskazówek, co zrobić, aby Wielkanoc stała się jeszcze bardziej niezapomniana. Ponadto, jak przełamać tradycję przedświątecznego szaleństwa i zrobić to bezstresowo!

Przedświąteczne porządki

Zanim nadejdzie Niedziela wielkanocna i zasiądziemy całą rodziną do świątecznego śniadania, czeka nas wiele pracy i przygotowań. Dla wielu osób czas przed Wielkanocą to czas refleksji i pokuty, jednak ma też on bardziej pragmatyczną stronę – jest to pora na wiosenne porządki. Porządne sprzątanie poprzedzające święta jest tradycją praktycznie w każdym polskim domu. I bardzo dobrze – dużo przyjemniej jest cieszyć się wielkanocną atmosferą i dekoracjami w uporządkowanej przestrzeni, niż gdy wokół panuje chaos i bałagan. Wraz ze zwiększającą się na wiosnę częstotliwością obecności promieni słonecznych – coraz częściej widać zabrudzone po zimowej pogodzie szyby okienne. Wpuśćmy do naszego wnętrza maksymalną ilość światła! Przygotujcie się zatem na mycie okien i generalne sprzątanie. Nie zapomnijcie też o kurzu pod kanapą!

Udekoruj wielkanocny stół

Po generalnych porządkach czas na przyjemniejszą stronę przygotowań wielkanocnych, mianowicie: świąteczne dekoracje! Poczuj klimat Wielkanocy jeszcze przed świętami. Już na początku kwietnia możesz zacząć dekorować swój dom akcesoriami przywodzącymi na myśl wiosnę i Wielkanoc. Niech w Twoim wnętrzu zagoszczą króliczki, pastelowe kolory, jajka we wszelkiej dekoracyjnej postaci… Wybór jest przeogromny! Świetne dekoracje znajdziesz np. w sklepie home&you. Jednak najistotniejszym elementem podczas celebracji Wielkanocy będzie… Wielkanocny stół! Zaopatrz się w odpowiedni kolorystycznie i tematycznie obrus, czy też bieżnik. Niekoniecznie musisz specjalnie na ten krótki czas w roku kupować specjalną zastawę stołową. Lecz jest kilka sposobów, by w efektowny sposób sprawić wrażenie, że Twój stół został zaprojektowany i przygotowany idealnie do okazji. Jednym z nich to np. użycie serwetek z motywami wiosenno-wielkanocnymi. Kolejnym, użycie wielkanocnych obrączek do tychże właśnie serwetek. Wszystkie te akcesoria znajdziesz w sklepie DUKA. Jeżeli Wasza rodzina należy do tych większych, kreatywnym i oryginalnym pomysłem będzie też przygotowanie winietek, wizytówek na stół tak, aby każdy zasiadł do stołu bez uprzedniego krzątania się w poszukiwaniu miejsca w idealnej odległości (na wyciągnięcie ręki) od wielkanocnego mazurka. Wizytówki te idealnie dopełnią kolorystykę i styl dekoracji Waszego wymarzonego stołu wielkanocnego.

Ułatw sobie życie zakupami online!

Ułatw sobie życie i… zrób świąteczne zakupy online!

Okres przedświąteczny to czas, kiedy wszyscy szaleją i w panice biegają po galeriach handlowych od sklepu do sklepu. Ciężko dostać się do towaru, po który przyszliście, bo przed sklepowymi półkami frekwencja obecności konsumentów jest większa niż na meczu Polska-Japonia. Nie wspominamy już o kolejkach do kas, które potrafią ciągnąć się niczym wstęga Mobiusa – bez końca. Nie dajcie się zwariować! Bądźcie sprytniejsi, niż wszyscy i zróbcie swoje zakupy spożywcze… online! Spokojnie, w domowym zaciszu, sącząc herbatkę na kanapie, bez nerwów, bez niepotrzebnej straty czasu. Skorzystaj z oferty bdsklep.pl i zaopatrz się we wszystkie potrzebne Ci artykuły spożywcze (i nie tylko) bez stresujących, przyprawiających o pot na plecach chwil w sklepie. Zakupy zostaną dostarczone pod Twoje drzwi, a Ty możesz spokojnie przeznaczyć zaoszczędzony czas na rzeczy, które sprawią Ci przyjemność. Np. przygotowywanie tradycyjnych wielkanocnych pisanek!

   
Najlepsze oferty CashBack w tym momencie:
bdsklep.pl 2,00% CashCoins

bdsklep.pl

Supermarket on-line bdsklep.pl - wszystkie zakupy w jednym miejscu z przesyłką do domu!

Zobacz promocję
Dodano przez Adrian Kusmierz dnia 27-09-2019 o godzinie 13:26:20
wielkanoc jest super
Dodano przez Justyna Bejer dnia 29-03-2019 o godzinie 00:27:54
super blog Nadchodzi wielkanoc! Przedświąteczne porządki Udekoruj wielkanocny stół Ułatw sobie życie i… zrób świąteczne zakupy online!
Close
5,75% CashCoins
Kup Fotokalendarz A4 od Colorland!
Kod:KAL8EYQ
ODBIERZ DO 3,45% CashCoins AliExpress
visit register click click