ODBIERZ 1,00% CashCoins Avans
Zarejestruj się i otrzymaj bonus powitalny
Pomoc
Przygotuj się na Święta
05/12/2018

Przygotuj się do Świąt bez stresu.

 

Święta Bożego Narodzenia to piękny i magiczny czas. Spotykamy się z rodziną i krewnymi, których nie widzieliśmy od poprzednich świąt, rozpakowujemy prezenty i spędzamy czas na długich rozmowach przy pysznym świątecznym jedzeniu, ciesząc się widokiem pięknie przystrojonej choinki. Na te kilka dni zapominamy o codzienności i napajamy się magiczną atmosferą świąt, a czas jakby zwalnia. Niestety czas zwalnia dopiero w święta, a dni poprzedzające Wigilię niekiedy przypominają istny maraton... Czas przedświąteczny może być również pięknym czasem, ale aby tak się stało, musimy zaplanować świąteczne przygotowania z wyprzedzeniem. 

Przygotuj się do Świąt bez stresu

Co roku życzymy sobie nawzajem spokojnych świąt, bo takie są najpiękniejsze. Świąteczne dni powinny być czasem na wyciszenie się i skupienie się na rodzinie, a nie na zastanawianiu się, czy stare światełka jeszcze działają i czy uszek do barszczu wystarczy dla każdego. Jeśli zaplanujemy święta wcześniej i przygotujemy listę rzeczy, które musimy załatwić, powinniśmy uniknąć niepotrzebnego stresu. Niektóre zadania możemy rozdzielić pomiędzy domowników. Dzieci z powodzeniem mogą zająć się rozplątywaniem światełek choinkowych i dekorowaniem świątecznych ciasteczek. Jeśli potrzebujecie nowych światełek, znajdziecie je w sklepie Dekoracja Domu - zamówicie tam nie tylko światełka, ale również masę innych świątecznych dekoracji! 

Poczuj magię świąt jeszcze przed świętami

Już na początku grudnia można zacząć dekorować dom na święta. Miniaturowe choinki, delikatne światełka połyskujące na regale z książkami, świeczki i ozdobne serwetki lub poszewki na poduszki z motywami świątecznymi to nienachalne akcesoria, które wprowadzą bożonarodzeniową atmosferę i pozwolą poczuć magię świąt już wcześniej. Świąteczne akcesoria znajdziecie w home&you. Pamiętajcie, że detal ma znaczenie i nawet najmniejszy przedmiot może zbudować przyjemny nastrój w domu. Nie musimy wszędzie rozstawiać figurek reniferów, ani zapalać tony świeczek, bo już niewielki drobiazg wprowadzi nas w miły przedświąteczny nastrój. 

Udekoruj pięknie stół na Wigilię.

 

Udekoruj pięknie stół na Wigilię

Stół podczas Wigilijnej kolacji powinien prezentować się wyjątkowo ładnie. Do wyboru mamy tyle dekoracji i stylów, że nie musimy się ograniczać. Masz ochotę na bogato przyozdobiony stół w świątecznych odcieniach czerwieni, złota i zieleni, czy wolisz minimalistyczną wersję z tradycyjnym białym obrusem i małymi gałązkami choinki w roli ozdoby? Jedna i druga wersja będzie zachwycać, jeśli włożyć w to odrobinę wysiłku. Poszukiwania ozdób na stół oraz świątecznych naczyń rozpocznij w DUKA - teraz świąteczną porcelanę kupisz z rabatem.

Nie zapominajcie, że na Boże Narodzenie najważniejszy jest wspólnie spędzony czas, Wasi domownicy i goście bardziej docenią fakt, że z nimi jesteście, niż perfekcyjnie slepione uszka. Wszystkim życzymy spokojnych i pięknych Świąt Bożego Narodzenia!

 

   
Najlepsze oferty CashBack w tym momencie:
Dekoracja Domu 3,50% CashCoins

Dekoracja Domu

Dekoracja Domu - ze zniżką ekskluzywne wyposażenie wnętrz i ogrodów.

Zobacz promocję
Dodano przez Tomasz Panasiuk dnia 06-12-2018 o godzinie 07:52:09
Wesołych Świąt
Close
4,00% CashCoins
5% rabatu na zakupy w Annabelle Minerals
Kod:MINERALS5
ODBIERZ DO 3,45% CashCoins AliExpress
visit register click click