ODBIERZ 1,00% CashCoins Avans
Zarejestruj się i otrzymaj bonus powitalny
Pomoc
Bądźmy w kontakcie
10/07/2018

Dzień 15. lipca to Dzień Bez Telefonu Komórkowego.

Raport CBOS pokazuje, że rola, jaką w naszym życiu pełnią komórki już od dawna wykracza poza proste funkcje telefonu. Smartfony służą nam regularnie za budziki, kalendarze, kalkulatory, aparaty fotorgaficzne, komputery, tablety, czytniki i konsole do gier. Nic więc dziwnego, że większość z nas bez komórki nie wyszłaby obecnie rano z domu.

Nie zamierzamy was zresztą do tego namiawiać. Wręcz przeciwnie. Z okazji Dnia Bez Telefonu Komórkowego przewrotnie przygotowaliśmy dla was krótki przegląd sieci telefonii komórkowych i oferowanych przez nie promocji.

 

 

Odkąd w latach 90. w Polsce pojawiła się pierwsza sieć komórkowa, a wraz z nią pierwsze telefony komórkowe, wiele się w tej kwestii zmieniło. 

Ceny połączeń nie są już tak wysokie, a koszt jednego smsa jest niższy niż koszt gumy do żucia. Dzisiejsze smartfony pełnią funkcię urządzeń wielofunkcyjnych - to już nie tylko telefony służące do wykonywania połączeń i wysyłania krótkich wiadomości. W każdej chwili możemy zrobić świetnej jakości zdjęcie, obrobić je, wysłać  za pomocą którejś z aplikacji znajomym i opublikować je w ciągu kilku sekund na portalu społecznościowym. Jeśli macie ochotę dowiedzieć się więcej o początkach telefonii komórkowej w Polsce, zerknijcie na tego posta

Wybierając ofertę abonemantu dla siebie warto wziąć pod uwagę kilka ważnych punktów.

Potrzebujemy więcej minut na rozmowy, czy raczej zależy nam na większej ilości wiadomości sms? Jeśli często telefonujemy z konkretną osobą, można rozważyć pakiet tańszych rozmów z jej numerem. Pakiety rodzinne są ciekawym rozwiązaniem, ponieważ gwarantują korzystne ceny połączeń i pozwalają oszczędzić. Osoby stale korzystające w internetu z pewnością zwrócą uwagę na oferowane pakiety internetu. Oczywiście nie sam abonament jest ważny, ale również model smartfona, na który się zdecydujemy. Powinien być niewielki, żeby zmieścił się w kieszeni spodni, czy raczej potrzebujemy dużego ekranu, bo często robimy zdjęcia i chcemy je oglądać na większym ekranie? Warto poświęcić chwilę, aby wybrać odpowiedni abonament i urządzenie - zwłaszcza, gdy wiążemy się umową na kilkanaście miesięcy.

Poniżej zebraliśmy dla Was aktualne promocje!

Plus na przykład, kusi aktualnie świetnymi modelami telefonów w cenie zaledwie 3 zł w abonamencie!  

 

Play nie pozostaje w tyle i oferuje podobne modele w abonamencie już od 1zł!

 

Heyah z kolei wabi nas niezwykle korzystnym abonamentem (39,98zł/m-c) i dodaje w prezencie Selfie stick!

 

A w NjuMobile znajdziemy również bardzo interesjujący abonament już za 19zł! Sprawdź!


 

 

 

   
 
Close
do 7,50% CashCoins
15% zniżki na Twój pierwszy Groupon!
Kod:WITAMY
ODBIERZ DO 3,45% CashCoins AliExpress
visit register click click