ODBIERZ 3,50% CashCoins TOP SECRET
Co przyniesie Wam Święty Mikołaj?
27/11/2018

Mikołajki mają długą tradycję, która przywędrowała do nas z Niemiec i jest to jedna z piękniejszych okołoświątecznych tradycji. Postać Świętego Mikołaja jest znana wszystkim dzieciom - gruby starszy pan w czerwonym fraku, z długą białą brodą i workiem prezentów, który siedzi na saniach ciągniętych przez renifery. Dzięki reklamom i całej marketingowej machinie postać Świętego Mikołaja stała się jednym z symboli zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Na przyjście Świętego Mikołaja cieszą się przede wszystkim dzieci. Niektóre pilnie piszą listy do Mikołaja w nadziei na otrzymanie wymarzonego prezentu i przynajmniej w okresie kilku dni poprzedzających Mikołajki starają się być grzeczne. Jednak również dorośli ucieszą się z małego prezentu mikołajowego. Gdzie znaleźć ciekawy prezent?

Święty Mikołaj stał się jednym z symboli świąt.

 

Poproś dzieci o napisanie listu do Świętego Mikołaja

Pisanie listu do Świętego Mikołaja to świetna zabawa, która budzi w dzieciach wiele emocji! List można napisać, albo narysować, a nawet ponaklejać wycięte z gazet zdjęcia zabawek. Pisanie listu do Mikołaja może być fajnym i kreatywnym zajęciem dla dzeiciaków, a Wy dzięki temu poznacie ich życzenia i ułatwicie sobie poszukiwania prezentów. Niestety oczekiwania dzieci bywają niekiedy bardzo zaskakujące. Większość życzy sobie oczywiście zabawki, ale coraz więcej dzieci chciałoby dostać np. nowy telefon lub tablet, a tego typu prezenty nie są tanie. Jeśli chcecie sprawić dziecku droższy prezent, jakim jest telefon lub inny sprzęt elektroniczny, sprawdźcie ofertę MediaExpert. Przed świętami z pewnością pojawią się spore promocje! Zaufanym i sprawdzonym sklepem z zabawkami i ubraniami dla dzieci jest Smyk. W poszukiwaniu ciekawych zabawek wybierzcie się koniecznie do Smyka. 

Sprawdzone pomysły na prezenty

Nie znaleźliście prezentu dla swojej pociechy w żadnym z tych sklepów? Kopalnią interesujących produktów i inspiracji jest jak zwykle Allegro! Zamówicie tam nie tylko prezenty dla dzieci, ale również dla pozostałych członków rodziny. Znając zainteresowania i życzenia obdarowywanej osoby, będzie nam łatwiej znaleźć prezent, który ją ucieszy. Niestety nie zawsze nasi blizcy mają na tyle charakterystyczne hobby, żeby możliwy był zakup związanego z nim prezentu lub zwyczajnie nie znamy ich preferencji i życzeń. W takim wypadku najbezpieczniej jest postawić na sprawdzone kategorie prezentów, które zazwyczaj się sprawdzają.

Każda kobieta ucieszy się z nowych perfum lub luksusowego kosmetyku. Wybierając perfumy dla innej osoby decydujmy się na klasyczne i bestsellerowe zapachy, które już od lat cieszą się popularnością i raczej unikajmy chwilowych nowości i mocnych nut zapachowych. Perfumy to dobry pomysł na prezent także dla mężczyzny! Bestsellerowe zapachy znajdziecie w Douglas, a dodatkowo możecie otrzymać świąteczny woreczek na zapakowanie prezentu. Sprawdzonym prezentem dla każdego mężczyzny niezależnie od wieku jest ładna koszula i krawat. Klasyczne modele wysokiej jakości zamówicie w Vistula. Ten sklep nigdy nie zawodzi, jeśli chodzi o dobre gatunkowo tkaniny i doskonałe wykonanie koszul.

Znajdź wymarzony prezent dla swoich bliskich.

 

Podaruj bliskim niezapomniane przeżycia

Coraz więcej osób zamiast prezentu rzeczowego, który nierzadko bywa nietrafiony, woli dostać coś wyjątkowego. A najbardziej wyjątkowe są nie rzeczy, ale przeżycia! Jeśli chcesz zaskoczyć bliską osobę niezwykłym prezentem, podaruj jej bilety na koncert jej ulubionego zespołu, albo bilety do teatru. Taki prezent cieszy nie tylko w momencie jego rozpakowywania, ale znacznie dłużej! Bilety na koncerty i inne kulturowe wydarzenia kupicie na Viagogo. Wspólny wypad na koncert, albo wyjście do teatru będzie wspaniałym prezentem również dla par! 

Mamy nadzieję, że w tym roku Mikołaj przyniesie Wam same trafione prezenty i że poszukiwania ciekawych upominków dla Waszych bliskich będą bardzo owocne.

 

   
Najlepsze oferty CashBack w tym momencie:
MediaExpert 1,00% CashCoins

MediaExpert

Sprzęt komputerowy, fotograficzny, RTV i AGD z rabatem w MediaExpert.pl!

Zobacz promocję
Viagogo 3,50% CashCoins

Viagogo

Bilety na koncerty, imprezy sportowe i artystyczne z rabatem na Viagogo.pl!

Zobacz promocję
ODBIERZ 4,00% CashCoins TOUS
visit register click click