ODBIERZ 0,85% CashCoins Avans
Zarejestruj się i otrzymaj bonus powitalny
Pomoc
26 Maja - pamiętaj o Dniu Mamy!
14/05/2019

Dzień Matki

Mama to dla każdego najważniejsza osoba na świecie, bo gdyby nie ona, nie byłoby nas tutaj. To ona pierwsza trzymała nas w ramionach, utulała do snu i pocieszała, kiedy obiliśmy sobie kolano na rowerze. Mama ocierała łzy, kiedy ktoś złamał nam serce i gotowała gorące zupki, kiedy z gorączką leżeliśmy w łóżku. Kiedy już dorośliśmy, trzyma kciuki za nasze plany i marzenia i zawsze chętnie zaprosi na niedzielny obiad i zajmie się wnukami, kiedy my mamy ochotę wyskoczyć do kina. W chaosie codzienności i wśród obowiązków łatwo zapomnieć o docenieniu jej wysiłków i o zwykłym "dziękuję".

Dzień Matki jest takim dniem, kiedy możemy podziękować Mamie za jej wkład w nasze życie i dać wyraz naszym uczuciom. Dla Mamy najcenniejszy będzie wspólnie spędzony czas i nasz uśmiech, ale jeśli mamy ochotę, możemy obdarować ją niewielkim prezentem. Każdy zna swoją Mamę najlepiej i wie, czego potrzebuje i co sprawi jej radość, ale niekiedy w głowie mamy pustkę i brakuje nam pomysłów na prezent. Dla tych, którzy szukają idealnego prezentu dla Mamy, przygotowaliśmy osobną zakładkę na Dzień Matki

Do 26. maja będziemy Was tam na bieżąco informować o aktualnych promocjach i rabatach z okazji Dnia Matki i prezentować Wam ciekawe naszym zdaniem pomysły na prezenty. Mamy nadzieję, że pomożemy Wam znaleźć prezent dla Waszej Mamy i dzięki temu sprawicie jej dużą radość!

A wszystkim Mamom życzymy wspaniałego Dnia Matki, dużo miłości i zadowolenia w życiu.


   
Dodano przez Monika Pietrzyk dnia 06-08-2019 o godzinie 22:49:13
Najjlepszego wszystkim naszym kochanym kobietom
Dodano przez Oliwia Nowak dnia 25-05-2019 o godzinie 07:55:13
Nasi rodzice dostali od nas w prezencie wycieczkę na 7 dni do Portugalii. Cały czas ciężko pracują, należy im się odpoczynek. Za ciężką pracę i za pomoc.
Dodano przez Sandra Tolksdorf dnia 22-05-2019 o godzinie 18:01:17
najlepszego dla kochanych mam !
Dodano przez Monika Tama dnia 20-05-2019 o godzinie 09:46:47
Dużo zdrowia dla naszych mam spełnienia marzeń.
Close
5,00% CashCoins
-5% rabatu na wszystko, również od przecenionych z Wittchen
Kod:TTCWITTCHEN5_22
ODBIERZ 3,50% CashCoins TOP SECRET
visit register click click