ODBIERZ 2,25% CashCoins Sun&Snow
Zarejestruj się i otrzymaj bonus powitalny
Pomoc
Wracamy do szkoły
11/08/2018

Lato, lato  i po lecie. Czas bardzo szybko zleciał i już niedługo uczniowie powrócą do szkół. Jedni się cieszą, że mogą znów spotkać się z kolegami czy koleżankami ze szkoły, inni najchętniej przedłużyliby wakacje do zimy. Ale czasu nie oszukamy i do szkoły wrócić trzeba.

Jeżeli dla uczniów powrót do szkoły nie zawsze się wiąże z radością, gdyż teraz będą mieli więcej obowiązków i zadań, to dla rodziców ten czas także jest całkiem stresujący, ale z innych powodów. Każdy rodzic chce jak najlepiej przygotować swoje dziecko do roku szkolengo. Ubrania, buty, plecaki, zeszyty itd. niezbędnych rzeczy jest mnóstwo i wymagają one całkiem sporych wydatków i poświęcenia czasu.

Na szczęście możemy teraz kupować prawie wszystko przez internet, co znacznie ułatwia przygotowania do nowego roku szkolnego.

Oprócz ubrań do wyprawki szkolnej będziesz potrzebować plecaka, butów, artykułów papierniczych, książek etc. Poniżej znajdziesz sklepy, w których znajdziesz wszystko, czego będzie potrzebować Twoje dziecko w szkole.

Najlepszej jakości ubrania, na każdą kieszeń i dla każdego dziecka znajdziesz w Endo. A dla wybrednych w Zalando Lounge znajdzie się coś wyjątkowego i stylowego. Nie zapomnij o stroju sportowym na WF. Oferta 4F zadowoli każdego ucznia i rodzica.

Do pełnej kreacji warto dobrać wygodne buty. Bogata oferta sklepu ButSklep pozwoli każdemu wybrać najwygodniejsze obuwie w wyjątkowej cenie.

Oprócz ubrania do wyprawy szkolnej niezbędne są artykuły papiernicze, podręczniki i książki. W ofercie sklepu Empik znajdziesz mnóstwo produktów w dostępnych cenach. A jeżeli czegoś nie znałazleś w Empiku , to napewno Allegro.pl uzupełni brak tych drobiazgów.Warto też zajrzeć do oferty sklepu e-Candy, gdzyż znajdziesz tam duży wybór artykułów papierniczych w niskich cenach.

Dla starszych uczniów w nauce przyda się laptop, tablet lub e-Book. W asotymencie sklepu Avans znjadziesz laptopy, tablety, akcesoria komputerowe i wiele innych  rzeczy w dostępnych cenach.

Całe szczęście, że jeszcze mamy dużo czasu, żeby się przygotować do powrotu do szkoły. Żeby ten okres przeszedł łagodnie, zacznij przygotowywać swoje dziecko możliwie wcześniej. Ustal z dzieckiem zasady odpowiedniego chodzenia spać. Najlepiej zrób to tydzień przed rozpoczęciem roku szkolnego, żeby dziecko mogło się przyzwyczaić.  Bądź czujny i wyrozumiały dla swojego dziecka. Stwórz przyjemną atmosferę w domu, żeby dziecko czuło się spokojnie i mogło w domu odpocząć. Staraj się słuchać opowieści swojego uczniaka i dawać mu cennych porad. Stwórz w domu kącik gdzie Twój mały uczeń będzie mógł spokojnie się uczyć.

Pamiętaj, że powrót do szkoły to też stres dla dziecka. 

Więc bądź przyjacielem dla swojego dziecka, wspieraj go i pomóż mu odnaleźć się w szkole.


   
Najlepsze oferty CashBack w tym momencie:
Zalando Lounge 6,00% CashCoins

Zalando Lounge

Zalando Lounge to więcej niż zakupy online.

Zobacz promocję
Avans 0,85% CashCoins

Avans

Elektronika z rabatem w Avans!

Zobacz promocję
Allegro 0,96% CashCoins

Allegro

Zakupy z rabatem w Allegro.pl

Zobacz promocję
ButSklep.pl 4,00% CashCoins

ButSklep.pl

Buty ze zniżką na ButSklep.pl

Zobacz promocję
Dodano przez Diana Mirga dnia 17-08-2018 o godzinie 14:32:09
Super strony
Close
do 4,50% CashCoins
20% rabatu na produkty Gabriella od Gabiella.pl
Kod:KOSZYK20
ODBIERZ 3,50% CashCoins TOP SECRET
visit register click click