ODBIERZ DO 4,00% CashCoins Orsay

NaturaBazar Opinie


Na tej stronie znajdziesz informacje o zakupach oraz opinie na temat sklepu NaturaBazar

Naturalne kosmetyki i suplementy diety z rabatem w NaturaBazar

NaturaBazar to sklep oferujący najwyższej jakości naturalne kosmetyki oraz suplementy diety. Asortyment został starannie wyselekcjonowany wśród produktów wiodących firm zagranicznych. Ekologiczne kosmetyki oraz naturalne suplementy diety oprócz najlepszej jakości, cechują się przystępnymi cenami. Zespół tworzący obsługę sklepu to młode i entuzajstyczne osoby, chętne do pomocy i niezostawiający klientów bez pomocy i profesjonalnej obsługi.

NaturaBazar Opinie

Marzena Jędrzejewska  | 06/06/19  19:41:27 | Opinia o sklepie :
Sklep-bazar z naturalnymi kosmetykami, a więc na czasie, gdzie stawia się na naturę i ekologię. Ma sporo pozytywnych opinii klientów, warto więc coś zamówić, aby się o tym przekonać. Polecam zakupowiczom internetowym
Renata Janicka  | 17/02/19  22:21:05 | Opinia o sklepie :
Duży wybór naturalnych kosmetyków i suplementów. Używałam min. szamponu do włosów przetłuszczających się i naprawdę rewelacja: moje włosy odżyły i już nie muszę myć ich codzienne. Ceny przystępne a efekty rewelacyjne.
Jerzy KrzemieÅ„  | 29/08/16  20:36:39 | Opinia o sklepie :
Firma stara się o zadowolenie swoich klientów. W trakcie realizacji zamówienia okazało się, że brak jest jednej pozycji. W zamian otrzymałem inny kosmetyk, który sobie wybrałem, a który był nawet nieco droższy. Za co dziękuję:)
 

Wyraź swoją opinię na temat tego sklepu internetowego i otrzymaj od nas dodatkowe CashCoins!

Close
do 4,00% CashCoins
-20% na Twój ulubiony produkt
Kod:21118
ODBIERZ DO 6,00% CashCoins Zalando Lounge
visit register click click