ODBIERZ DO 1,00% CashCoins MediaExpert

Sembo Opinie


Na tej stronie znajdziesz informacje o zakupach oraz opinie na temat sklepu Sembo

Rezerwuj noclegi z rabatem w Sembo

Sembo oferuje apartamenty, hotele i domy do wynajęcia na całym świecie! Oferta zawiera ponad 50000 różnych opcji w przystępnych cenach! Miasta tętniące życiem, gorące plaże na letnie wakacje, czy ośrodki narciarskie dla miłośników zimowego szaleństwa! Jako marka pod płaszczem Stena Line, oferujemy najniższe ceny na prom w połączeniu z noclegiem.Jeśli jednak wolisz samolot, Sembo to firma, która codziennie filtruje oferty ponad kilkuset linii lotniczych i codziennie oferuje najlepszą możliwą cenę.

Sembo Opinie

Renata Janicka  | 24/03/19  21:41:52 | Opinia o sklepie :
Dłuższy wakacyjny wyjazd lub krótki weekendowy wypad w ciekawe miejsce zarezerwujesz łatwo i przyjemnie na stronie Sembo. Możesz wybrać wyjazd solo i wynająć pokój, we dwoje wynająć apartament lub z grupą znajomych i zarezerwować dom. A wszystko w przystępnych cenach.
Marcin Nieduzak  | 16/04/16  10:18:07 | Opinia o sklepie :
Sembo oferuje apartamenty, hotele i domy do wynajęcia na całym świecie! Oferta zawiera ponad 50000 różnych opcji w przystępnych cenach! Miasta tętniące życiem, gorące plaże na letnie wakacje, czy ośrodki narciarskie dla miłośników zimowego szaleństwa!
 

Wyraź swoją opinię na temat tego sklepu internetowego i otrzymaj od nas dodatkowe CashCoins!

ODBIERZ DO 3,45% CashCoins AliExpress
visit register click click