ODBIERZ 1,00% CashCoins Avans
Zarejestruj się i otrzymaj bonus powitalny
Pomoc

Tech4Life Opinie


Na tej stronie znajdziesz informacje o zakupach oraz opinie na temat sklepu Tech4Life

Najwyższej jakości sprzęt AGD z rabatem w Tech4Life!

klep Tech4Life oferuje najwyższej jakość sprzęt AGD. W ofercie sklepu znaleźć można roboty sprzątające i roboty koszące znanych światowych marek iRobot i Robomow. Kolejną grupą asortymentu są urządzenia dbające o jakość powietrza w naszym otoczeniu: nawilżacze i oczyszczacze powietrza, aromatyzery, wentylatory i termowentylatory, higrometry szwajcarskiej marki StadlerForm. Nie zabrało też w ofercie sklepu urządzeń ułatwiających pracę w kuchni: wolnowary Crock-Pot, zgrzewarki próżniowe Food Saver, blendery tostery, opiekacze i ekspresy do kawy angielskiej marki Breville.

Tech4Life Opinie

Adam Lewandowski  | 28/05/17  08:53:11 | Opinia o sklepie :
Witam. Od jakiegoś czasu jestem klientem internetowego sklepu Tech4Life.Zakupiłem już od nich kilka urządzeń AGD między innymi nawilżacz powietrza i ekspres do kawy. Muszę powiedzieć że są to sprzęty naprawdę działające bezawaryjnie.Warto od nich kupować - NIE SPRZEDAJĄ LIPY.
Jerzy Krzemień  | 28/05/17  20:13:19 | Opinia o sklepie :
Realizacja zamówienia bardzo szybko, jednak jakość produktu w ogóle nie pasująca do oryginału. Okazało się, że zamawiane olejki nie wydają zapachu, czyli myślę, że to nie jest oryginalny produkt, z czego jestem zawiedziony.
 

Wyraź swoją opinię na temat tego sklepu internetowego i otrzymaj od nas dodatkowe CashCoins!

Close
4,00% CashCoins
5% rabatu na zakupy w Annabelle Minerals
Kod:MINERALS5
ODBIERZ DO 3,45% CashCoins AliExpress
visit register click click