ODBIERZ 2,00% CashCoins BonPrix
Zarejestruj się i otrzymaj bonus powitalny
Pomoc

Szybka pomoc

Na 80% pytań dostaniesz odpowiedź od razu, jeśli odpowiesz na poniższe pytania. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie, skontaktuj się z nami wypełniając formularz.

Nie znalazłeś swojego pytania? Wybierz kategorię, aby dostać odpowiedź.

10 najczęściej zadawanych pytań

 • Kiedy mogę poprosić o wypłacenie CashCoins?
  Wniosek o wypłacenie CashCoins może zostać złożony, jeżeli kwota na Twoim koncie Cashbackrabat.pl, wyniesie 100 CashCoins lub więcej. W saldo wliczone zastają tylko kwoty zakupów, których statusy oznaczone są jako zatwierdzone. Jeżeli płatność jest możliwa, otrzymasz wiadomość na swoim koncie. Przy zestawieniu zakupów, znajduje się przycisk, poprzez który możesz szybko poprosić o wypłatę salda na konto bankowe. Nie jesteś zobowiązany wypłacać całego salda, jeżeli uzbierasz minimalną kwotę. Możesz trzymać uzbierane saldo na swoim koncie, aż uzbierasz wyższą kwotę, aby wszystko za jednym razem wypłacić. Jeżeli nie korzystasz z konta na Cashbackrabat.pl przez dłuższy okres czasu, dłużej niż rok, Twoje saldo zostanie automatycznie usunięte. Sytuacja usunięcia salda, ma również miejsce w przypadku nadużycia lub oszustwa.
 • W jaki sposób mogę zarobić więcej CashCoins przez Cashbackrabat.pl?
  Opócz robienia zakupów online z rabatami, można jeszcze więcej zarabiać z Cashbackrabat.pl! Zaproś znajomych do kupowania z CashCoins przez Cashbackrabat.pl, a my wynagrodzimy Cię za to. Albo wyraź swoją opinię poprzez wypełnienie ankiety. Możesz także brać udział w ciekawych konkursach. Biorąc udział w konkursie możesz wygrać nagrodę, a tym samym otrzymać od nas wynagrodzenie za udział w tym konkursie. Uwaga: dodatkowo zarobione CashCoins, poprzez zaproszenie znajomych, wypełnienie ankiety lub wzięcie udziału w konkursie, możesz otrzymać tylko jeżeli jesteś zalogowany na Cashbackrabat.pl.
 • Nie chcę dłużej otrzymywać CashMaili. Jak mogę z nich zrezygnować?
  Na Twoim koncie Cashbackrabat.pl możesz zaznaczyć jakie wiadomości e-mail chcesz otrzymywać. Jeżeli zrezygnujesz z CashMail, zapisz swoje ustawienia.
 • W jaki sposób Cashbackrabat.pl wypłaca moje CashCoins?
  Uzbierane saldo w postaci CashCoins zostanie przelane na Twoje konto bankowe. Zrobienie płatności jest tylko możliwe, jeżeli Cashbackrabat.pl posiada wszystkie potrzebne do przelewu bankowego dane użytkownika. Zanim złożysz wniosek o wypłatę salda, skontroluj najpierw czy wszystkie dane osobowe oraz bankowe są poprawne.
 • Ile CashCoins muszę uzbierać aby móc je wypłacić na konto bankowe?
  Wypłata CashCoins z Cashbackrabat.pl jest możliwa, jeżeli użytkownik uzbiera kwotę 100 CashCoins. W łączną kwotę salda wliczone są tylko kwoty zakupów, których statusy oznaczone są jako zatwierdzone . Saldo, którego kwota nie przekroczyła jeszcze 100 CashCoins nie może zostać wypłacone. Wysokość 100 CashCoins jest jednoznaczna z kwotą 100 PLN wypłaconą na konto bankowe.
 • Zapomniałem mojego loginu (nazwy użytkownika). Co teraz?
  Twój login (nazwa użytkownika) to podany przez Ciebie, przy rejestracji konta, adres e-mailowy. Zapomniałeś, jaki adres e-mailowy podałeś? Skontaktuj się z nami.
 • Muszę się zarejestrować na Cashbackrabat.pl, aby otrzymywać zniżki na zakupy i zbierać CashCoins?
  Tak, aby korzystać z rabatów i zbierać CashCoins należy się zarejestrować na Cashbackrabat.pl. Rejestracja jest BEZPŁATNA a z użytkowania strony nie wynikają żadne dodatkowe zobowiązania. Bez rejestracji i stworzenia konta nie będziemy mogli dokonać rejestracji zakupu w danym sklepie internetowym oraz nie będziemy mogli przydzielić CashCoins. Nie jesteś jeszcze zarejestrowany? Naciśnij tutaj aby natychmiast założyć konto na Cashbackrabat.pl. Aby móc skorzystać z kodów rabatowych, rejestracja na Cashbackrabat.pl nie jest wymagana.
 • Ile kosztuje rejestracja na Cashbackrabat.pl?
  Rejestracja na Cashbackrabat.pl jest BEZPŁATNA. Nie ma żadnych innych zobowiązań zwiazanych z rejestracją, a po założeniu konta na Cashbackrabat.pl możesz od razu korzystać z rabatów na zakupy online i zarabiać CashCoins.
 • Czym jest ' Moje konto' i gdzie mogę je znaleźć?
  Jeżeli zarejestrujesz się na Cashbackrabat.pl, my stworzymy dla Ciebie konto. Znajdziesz na nim swoje dane osobowe oraz dane dotyczące uzbieranego salda w postaci CashCoins. Korzystając z tego konta możesz zmienić swoje dane osobowe lub poprosić o wypłacenie uzbieranego salda na konto bankowe. Zaloguj się na Cashbackrabat.pl, żeby zobaczyć swoje konto lub naciśnij, jeżeli jesteś już zalogowany, na Moje konto, w prawej górnej części ekranu.
 • W jaki sposób otrzymam zniżki na zakupy online przez Cashbackrabat.pl?
  Wejdź na stronę www.cashbackrabat.pl zanim dokonasz zakupów online, zarejestruj się i wybierz sklep internetowy , w którym chcesz zrobić zakupy. Cashbackrabat.pl zarejestruje Twoje zakupy i przyzna Cashback na Twoje zarejestrowane konto.

Nie ma mojego pytania na liście

Skontaktuj się z nami

 
Close
2,00% CashCoins
Zapisz się do newslettera i odbierz 20% rabatu
Kod:
ODBIERZ 1,00% CashCoins MediaExpert
visit register click click