ODBIERZ DO 1,44% CashCoins Allegro

Szybka pomoc

Na 80% pytań dostaniesz odpowiedź od razu, jeśli odpowiesz na poniższe pytania. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie, skontaktuj się z nami wypełniając formularz.

 • Czym jest strona Cashbackrabat.pl?
  Cashbackrabat.pl oferuje cashback za zakupy online w formie CashCoins. Wchodząc na stronę Cashbackrabat.pl i dokonując zakupów we współpracujących sklepach internetowych, otrzymasz od Cashbackrabat.pl część wydanych pieniędzy tzw. cashback. Najpierw należy się zarejestrować na stronie Cashbackrabat.pl. Użytkowanie strony jest bezpłatne. Nie masz żadnych innych zobowiązań wynikających z członkostwa i nie płacisz więcej za zakupy, jeżeli kupujesz produkty lub usługi przez Cashbackrabat.pl. Możesz otrzymać jeszcze więcej zniżek, korzystając z kodów rabatowych oraz ofert promocyjnych. Przy współpracujących z Cashbackrabat.pl sklepach internetowych podana jest zawsze informacja o ewentualnych kodach rabatowych i akcjach promocyjnych. Możesz jeszcze więcej zarobić przez Cashbackrabat.pl zaproszając znajomych, aby oni również zarejestrowali się na Cashbackrabat.pl oraz przez wzięcie udziału w konkursach i ankietach.
 • Muszę się zarejestrować na Cashbackrabat.pl, aby otrzymywać zniżki na zakupy i zbierać CashCoins?
  Tak, aby korzystać z rabatów i zbierać CashCoins należy się zarejestrować na Cashbackrabat.pl. Rejestracja jest BEZPŁATNA a z użytkowania strony nie wynikają żadne dodatkowe zobowiązania. Bez rejestracji i stworzenia konta nie będziemy mogli dokonać rejestracji zakupu w danym sklepie internetowym oraz nie będziemy mogli przydzielić CashCoins. Nie jesteś jeszcze zarejestrowany? Naciśnij tutaj aby natychmiast założyć konto na Cashbackrabat.pl. Aby móc skorzystać z kodów rabatowych, rejestracja na Cashbackrabat.pl nie jest wymagana.
 • Ile kosztuje rejestracja na Cashbackrabat.pl?
  Rejestracja na Cashbackrabat.pl jest BEZPŁATNA. Nie ma żadnych innych zobowiązań zwiazanych z rejestracją, a po założeniu konta na Cashbackrabat.pl możesz od razu korzystać z rabatów na zakupy online i zarabiać CashCoins.
 • W jaki sposób mogę się zarejestrować na Cashbackrabat.pl?
  Istnieją dwie możliwości zarejestrowania się na Cashbackrabat.pl: 1. Zarejestruj się tutaj lub naciśnij na zawarty powyżej link. Następnie otrzymasz od Cashbackrabat.pl e-mail z potwierdzeniem rejestracji. Naciśnij na dołączony w e-mailu link, aby aktywować konto. 2. Zarejestruj się przez Facebook. Naciśnij na przycisk Facebook i stwórz konto z tym samym adresem e-mail i hasłem, jakie używasz na Facebook. Twoje zakupy i akcje nie są wyświetlane na profilu Facebook. Celem rejestracji przez Facebook, jest umożliwienie korzystania z tych samych danych do logowania, które ułatwiają zapamiętanie danych i zalogowanie się na witrynę. Następnie możesz od razu robić zakupy online z rabatami!
 • Dlaczego należy się zarejestrować lub zalogować?
  Poprzez zarejestrowanie/ zalogowanie się na Cashbackrabat.pl możemy rejestrować dokonane przez Ciebie zakupy. W związku z tym wiemy, ile CashCoins powinniśmy przydzielić na Twoje konto Cashbackrabat.pl. Nie kontrolujemy jakie produkty kupujesz, tylko kwotę. Bez otwarcia konta poprzez rejestrację na Cashbackrabat.pl nie możemy zobaczyć w jakim sklepie dokonany został zakup i nie możemy przyznać CashCoins.
 • Jak Cashbackrabat.pl obchodzi się z moimi danymi osobowymi?
  Przekazane przez Ciebie dane osobowe, zostają użyte przez Cashbackrabat.pl tylko w celu rejestrowania Twoich zakupów i przydzielenia zniżki oraz informowania Cię o najnowszych akcjach promocyjnych na Cashbackrabat.pl, poprzez wysyłanie newlettera oraz wiadomości e-mail. Twoje dane mogą zostać wykorzystane w badaniach rynkowych w anonimowej formie, tak aby prywatność Użytkowników była chroniona. Cashbackrabat.pl bardzo ostrożnie obochodzi się z danymi osobowymi użytkowników i stosuje się do wymagań zawartych w RODO. Aby uzyskać więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, proszę zapoznać się z Polityką prywatności.
 • Mieszkam poza granicami Polski. Czy mogę korzystać ze strony Cashbackrabat.pl?
  Z witryny Cashbackrabat.pl mogą korzystać tylko osoby zamieszkujące teren Polski oraz posiadające polskie konto bankowe.
 • Jaka jest różnica między zakupami online a kodami rabatowymi i ofertami promocyjnymi?
  Cashbackrabat.pl daje możliwość otrzymania zniżki na zakupy online we współpracujących sklepach internetowych. Zniżka ta jest wyrażona w kwocie pieniężnej lub stawce procentowej od kwoty zakupu. Zniżka tzw. Cashback zostaje przyznana na konto Cashbackrabat.pl po dokonaniu i zatwierdzeniu zakupu przez dany sklep internetowy w formie CashCoins. Otrzymasz więc zwrot części pieniędzy za zrobione zakupy. Kody rabatowe, ujęte na stronie Cashbackrabat.pl, możesz wpisać w kasie sklepu internetowego przy złożeniu zamówienia i wtedy natychmiast otrzymasz rabat. Jeżeli Cashbackrabat.pl posiada kody rabatowe lub oferty promocyjne z współpracujących sklepów internetowych, wtedy taka informacja zostaje zamieszczona na stronie. W ten sposób możesz podwójnie korzystać ze zniżek i CashCoins!
 • W jaki sposób mogą być na bierząco informowany o nowych akcjach promocyjnych?
  Zarejestruj się na stronie Cashbackrabat.pl a my będziemy Cię na bierząco informować przesyłając newslettery lub e-maile o najnowszych sklepach internetowych, kodach rabatowych oraz ofertach promocyjnych. W ten sposób przegapisz żadnych promocji!

Nie znalazłeś swojego pytania? Wybierz kategorię, aby dostać odpowiedź.

 
ODBIERZ DO 3,45% CashCoins AliExpress
visit register click click