ODBIERZ DO 1,44% CashCoins Allegro

Szybka pomoc

Na 80% pytań dostaniesz odpowiedź od razu, jeśli odpowiesz na poniższe pytania. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie, skontaktuj się z nami wypełniając formularz.

 • W jaki sposób mogę zarobić więcej CashCoins przez Cashbackrabat.pl?
  Opócz robienia zakupów online z rabatami, można jeszcze więcej zarabiać z Cashbackrabat.pl! Zaproś znajomych do kupowania z CashCoins przez Cashbackrabat.pl, a my wynagrodzimy Cię za to. Albo wyraź swoją opinię poprzez wypełnienie ankiety. Możesz także brać udział w ciekawych konkursach. Biorąc udział w konkursie możesz wygrać nagrodę, a tym samym otrzymać od nas wynagrodzenie za udział w tym konkursie. Uwaga: dodatkowo zarobione CashCoins, poprzez zaproszenie znajomych, wypełnienie ankiety lub wzięcie udziału w konkursie, możesz otrzymać tylko jeżeli jesteś zalogowany na Cashbackrabat.pl.
 • W jaki sposób mogę zaprosić znajomych i zarobić więcej CashCoins?
  Cashbackrabat.pl proponuje Ci możliwość zaproszenia znajomych oraz tym samym wynagradza Cie za to! Zaproszenie znajomych jest tylko możliwe, jeżeli jesteś zalogowany na Cashbackrabat.pl. Istnieje kilka możliwości wysłania zaproszenia do znajomych, przyjaciół lub rodziny:
  • Wyślij wiadomość e-mail; wpisz imię oraz adresy e-mailowe znajomych i wyślij zaproszenie.
  • Wybierz znajomych ze swojej książki adresowej w skrzynkach e-mailowych takich jak GMail, Yahoo czy Windows Live i wyślij zaproszenie.
  • Zamieść link tekstowy aby zaprosić znajomych. Link ten możesz umieścić na przykład pod swoim imieniem w wysłanym e-mailu, na swoim blogu lub portalu społecznościowym takim jak Facebook. Poprzez ten link Cashbackrabat.pl może zobaczyć, który z Twoich znajomych zarejestrował się na Cashbackrabat.pl korzystając z tego linku.
  • Zamieść baner reklamowy od Cashbackrabat.pl (z unikalnym linkiem) na swoim blogu, stronie internetowej lub profilu portalu społecznościowego. Poprzez zawarty w banerze link można zobaczyć, kto z niego skorzystał przy rejestracji na Cashbackrabat.pl.
  Za każdego zarejestrowanego znajomego na Cashbackrabat.pl, otrzymasz bonus w wysokości 4 CashCoins. Wynagrodzenie to zostanie dodane do Twojego konta, jeżeli Twój znajomy uzbiera 40 CashCoins (nie uwzględniając bonusu powitalnego) na konto Cashbackrabat.pl oraz dokona przynajmniej jednej transakcji zakupowej lub w Online Panelu. Chcesz wiedzieć więcej na temat zaproszenia znajomych na Cashbackrabat.pl? Wejdź na Zarabiaj więcej i zaproś swoich znajomych!
 • Gdzie mogę zobaczyć ile bonusu zarobiłem zaproszając znajomych?
  Jeżeli zalogujesz się na Cashbackrabat.pl, i wejdziesz na Moje konto możesz tam zobaczyć ilu przyjaciół już zaprosiłeś do skorzystania ze strony Cashbackrabat.pl. Zaproś nowych znajomych, a zostaną oni automatycznie dołączeni do listy wysłanych zaproszeń na Twoim koncie. Za każdego zaproszonego i zarejestrowanego znajomego możesz otrzymać od Cashbackrabat.pl bonus w wysokości 4 CashCoins. Bonus ten otrzymasz, kiedy Twój znajomy uzbiera 40 CashCoins (nie uwzględniając bonusu powitalnego) na swoim koncie Cashbackrabat.pl oraz dokona przynajmniej jednej transakcji zakupowej lub udziału w ankiecie w Online Panelu.
 • Ilu znajomych mogę zaprosić na Cashbackrabat.pl?
  Możesz zaprosić tylu znajomych, ilu zechcesz. Nie ma ograniczeń w związku z wysyłaniem zaproszeń.

Nie znalazłeś swojego pytania? Wybierz kategorię, aby dostać odpowiedź.

 
ODBIERZ DO 3,45% CashCoins AliExpress
visit register click click