ODBIERZ 3,50% CashCoins Tatuum.pl

Szybka pomoc

Na 80% pytań dostaniesz odpowiedź od razu, jeśli odpowiesz na poniższe pytania. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie, skontaktuj się z nami wypełniając formularz.

 • Nie otrzymałem e-maila z potwierdzeniem mojej prośby o wypłatę
  Po złożeniu wniosku o wypłatę wyślemy wiadomość e-mail z linkiem potwierdzającym, aby potwierdzić wniosek. W momencie gdy Twój wniosek zostanie potwierdzony, za pomocą linku potwierdzającego, wypłata zostanie przetworzona i wypłacona w ciągu 30 dni. Nie otrzymałeś e-maila z potwierdzeniem? Zalecamy aby najpierw sprawdzić swoją skrzynkę ze spamem. Jeśli wiadomość e-mail nie dotarła również do skrzynki ze spamem. Prosimy contact us.
 • Kiedy mogę poprosić o wypłacenie CashCoins?
  Wniosek o wypłacenie CashCoins może zostać złożony, jeżeli kwota na Twoim koncie Cashbackrabat.pl, wyniesie 100 CashCoins lub więcej. W saldo wliczone zastają tylko kwoty zakupów, których statusy oznaczone są jako zatwierdzone. Jeżeli płatność jest możliwa, otrzymasz wiadomość na swoim koncie. Przy zestawieniu zakupów, znajduje się przycisk, poprzez który możesz szybko poprosić o wypłatę salda na konto bankowe. Nie jesteś zobowiązany wypłacać całego salda, jeżeli uzbierasz minimalną kwotę. Możesz trzymać uzbierane saldo na swoim koncie, aż uzbierasz wyższą kwotę, aby wszystko za jednym razem wypłacić. Jeżeli nie korzystasz z konta na Cashbackrabat.pl przez dłuższy okres czasu, dłużej niż rok, Twoje saldo zostanie automatycznie usunięte. Sytuacja usunięcia salda, ma również miejsce w przypadku nadużycia lub oszustwa.
 • Czy muszę ponieść dodatkowe koszty przy wypłacie mojego uzbieranego salda?
  Nie, przy wypłacie salda użytkownik nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów.
 • Ile CashCoins muszę uzbierać aby móc je wypłacić na konto bankowe?
  Wypłata CashCoins z Cashbackrabat.pl jest możliwa, jeżeli użytkownik uzbiera kwotę 100 CashCoins. W łączną kwotę salda wliczone są tylko kwoty zakupów, których statusy oznaczone są jako zatwierdzone . Saldo, którego kwota nie przekroczyła jeszcze 100 CashCoins nie może zostać wypłacone. Wysokość 100 CashCoins jest jednoznaczna z kwotą 100 PLN wypłaconą na konto bankowe.
 • W jaki sposób Cashbackrabat.pl wypłaca moje CashCoins?
  Uzbierane saldo w postaci CashCoins zostanie przelane na Twoje konto bankowe. Zrobienie płatności jest tylko możliwe, jeżeli Cashbackrabat.pl posiada wszystkie potrzebne do przelewu bankowego dane użytkownika. Zanim złożysz wniosek o wypłatę salda, skontroluj najpierw czy wszystkie dane osobowe oraz bankowe są poprawne.
 • Ile czasu trwa wypłata uzbieranego salda na moje konto bankowe?
  Realizacja wypłat ma miejsce raz na dwa tygodnie. W ciągu kilku dni po dokonaniu transakcji bankowej, użytkownik powinien otrzymać pieniądze na swoje konto bankowe. W sumie wypłata na konto trwa maksymalnie 30 dni.
 • Złożyłem prośbę o wypłatę uzbieranego salda, ale jeszcze nie otrzymałem pieniędzy na konto bankowe. Jak to możliwe?
  Termin rozpatrzenia wypłaty salda oraz transakcji bankowej zajmuje maksymalnie 30 dni. Jeżeli termin ten już minął a ty nie otrzymałeś jeszcze pieniędzy na konto bankowe, skontaktuj się z nami a my spróbujemy jak najszybciej rozwiązać problem.

Nie znalazłeś swojego pytania? Wybierz kategorię, aby dostać odpowiedź.

ODBIERZ 3,00% CashCoins Decathlon
visit register click click