ODBIERZ DO 1,44% CashCoins Allegro

Szybka pomoc

Na 80% pytań dostaniesz odpowiedź od razu, jeśli odpowiesz na poniższe pytania. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie, skontaktuj się z nami wypełniając formularz.

 • Czy Cashbackrabat.pl sprzedaje również własne produkty?
  Nie, Cashbackrabat.pl nie sprzedaje własnych produktów. Przydzielamy jedynie kwotę CashCoins za zakupy we współpracujucych sklepach internetowych. Cashbackrabat.pl przekieruje Cię do wybranego sklepu internetowego, w którym dokonany zostanie zakup produktu lub usługi. Zakup ten nie odbywa się na stronie Cashbackrabat.pl.
 • Jak Cashbackrabat.pl obchodzi się z moimi danymi osobowymi?
  Przekazane przez Ciebie dane osobowe, zostają użyte przez Cashbackrabat.pl tylko w celu rejestrowania Twoich zakupów i przydzielenia zniżki oraz informowania Cię o najnowszych akcjach promocyjnych na Cashbackrabat.pl, poprzez wysyłanie newlettera oraz wiadomości e-mail. Dodatkowo, jeśli zapiszesz się do Online Panel Twoje dane mogą zostać wykorzystane w badaniach rynkowych w anonimowej formie, tak aby prywatność Użytkowników była chroniona. Cashbackrabat.pl bardzo ostrożnie obochodzi się z danymi osobowymi użytkowników i stosuje się do wymagań zawartych w Kolegium ds. Ochrony Danych Osobowych. Aby uzyskać więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, proszę zapoznać się z Polityką prywatności.
 • Jakie warunki należy spełnić, aby móc korzystać z witryny Cashbackrabat.pl?
  Z Cashbackrabat.pl mogą korzystać osoby posiadające adres zamieszkania w Polsce oraz polskie konto bankowe.
 • Czy mogę zamieścić reklamę na Cashbackrabat.pl?
  Tak, istnieje taka możliwość. Aby dowiedzieć się więcej na temat umieszczenia reklamy na Cashbackrabat.pl, prosimy o kontakt z nami.

Nie znalazłeś swojego pytania? Wybierz kategorię, aby dostać odpowiedź.

ODBIERZ DO 3,45% CashCoins AliExpress
visit register click click