ODBIERZ 3,50% CashCoins Tatuum.pl

Szybka pomoc

Na 80% pytań dostaniesz odpowiedź od razu, jeśli odpowiesz na poniższe pytania. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie, skontaktuj się z nami wypełniając formularz.

 • Co to jest CashMail?
  Użytkownicy Cashbackrabat.pl mogą dodatkowo zarabiać pieniądze, poprzez klikanie na akcje promocyjne oraz zniżki znajdujące się w przesyłanych wiadomościach e-mail czyli CashMailach. Jeżeli jesteś zarejestrowany, codziennnie będziesz otrzymywać CashMail w skrzynce odbiorczej. Po otwarciu wiadomości e-mail i sprawdzeniu oferty promocyjnej w niej zawartej, otrzymasz 0,04 CashCoins na konto Cashbackrabat.pl. Jeżeli dodatkowo skorzystasz z promocji, dokonując zakupu na dołączonej stronie internetowej, otrzymasz dodatkowo CashCoins, jeżeli podane są one w przesłanym e-mailu czyli CashMail.
 • Kiedy i w jaki sposób otrzymam wynagrodzenie za przeczytany CashMail?
  Naciśnij na aktywną akcję promocyjną w CashMail i otrzymaj pieniądze w postaci 0,04 CashCoins na swoje konto. Wystarczy kliknąć na obrazek lub link zawarty w wiadomości e-mail. Kwota CashCoins zostanie automatycznie (w ciągu 48 godzin) przyznana na Twoje konto. (Chyba że czas trwania akcji promocyjnej się jeszcze nie zakończył).'
 • Ile mogę zarobić czytając CashMail?
  Za kliknięcie i przeczytanie CashMail możesz otrzymać 0,04 CashCoins na Twoje konto (każdy CashMail możesz jednorazowo nacisnąć i otrzymać wynagrodzenie). Codziennie otrzymujesz jeden lub więcej CashMail na swój adres e-mail. Jeżeli skorzystasz z promocji zawartej w e-mailu, otrzymasz dodatkowo CashCoins, jeżeli podane są one w wiadomości e-mail.
 • Gdzie mogę zobaczyć wynagrodzenie za przeczytany CashMail?
  Na Twoim koncie Cashbackrabat.pl pod pozycją "Twoje saldo" możesz zobaczyć zarówno cashback przyznany do zrobionych zakupów oraz dodatkowe wynagrodzenie otrzymane za klikanie na CashMail. Pod pozycją CashMail możesz zobaczyć uzbierane wynagrodzenie.
 • Nie chcę dłużej otrzymywać CashMaili. Jak mogę z nich zrezygnować?
  Na Twoim koncie Cashbackrabat.pl możesz zaznaczyć jakie wiadomości e-mail chcesz otrzymywać. Jeżeli zrezygnujesz z CashMail, zapisz swoje ustawienia.

Nie znalazłeś swojego pytania? Wybierz kategorię, aby dostać odpowiedź.

ODBIERZ 3,00% CashCoins Decathlon
visit register click click