ODBIERZ 3,50% CashCoins Tatuum.pl

Szybka pomoc

Na 80% pytań dostaniesz odpowiedź od razu, jeśli odpowiesz na poniższe pytania. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie, skontaktuj się z nami wypełniając formularz.

 • Co to jest Alarm CashBack?
  Alarm CashBack informuje Cię podczas zakupów online, w których sklepach otrzymasz CashBack. Dzięki automatycznemu powiadomieniu, nigdy nie przegapisz CashBacku. Pomoże Ci to na duże oszczędności w ciągu roku. Zainstaluj Alarm CashBack tutaj.
 • Jak działa Alarm CashBack?
  Jeśli masz zainstalowany Alarm CashBacks, dostaniesz informację, jeśli odwiedzisz sklep online, w którym możesz otrzymać CashBack. Alarm CashBack jest zawsze aktywny podczas korzystania z przeglądarki internetowej. Alarm CashBack znajduje się u góry Twojej przeglądarki i pokazuje, ile CashBacku możesz otrzymać w danym sklepie. Naciśnij 'Kliknij po CashBack', a nastąpi przekierowanie na stronę sklepu na Cashbackrabat.pl.pl. Stamtąd możesz wejść do sklepu i zrobić zakupy.
 • Jak mogę zainstalować Alarm CashBack?
  Instalacja Alarmu CashBack to tylko kilka prostych kroków. Kliknij tutaj i zainstaluj Alarm CashBack dla przeglądarki. Dowiedz się więcej na temat instalacji Alarmu CashBack dla poszczególnych przeglądarek: Chrome, Firefox. Obecnie Alarm CashBack nie jest dostępny dla innych przeglądarek.
 • Dla jakich przeglądarek jest dostępny Alarm CashBack?
  Alarm CashBack jest dostępny dla przeglądarki Chrome (wersja 10 i wyższe) oraz Firefox (wersja 28 i wyższe).
 • Czy instalacja i korzystanie z Alarmu CashBack jest bezpłatne?
  Tak, instalacja i korzystanie z Alarmu CashBack jest całkowicie bezpłatne dla użytkowników CashbackRabat.pl.
 • Gdzie mogę zobaczyć, czy dostanę CashBack w danym sklepie?
  Alarm CashBack pojawi się jedynie podczas wizyty w sklepie online, który oferuje CashBack. U góry przeglądarki pojawi się informacja od Alarmu CashBack dotycząca CashBacku, jaki możesz dostać w sklepie oraz przycisk 'Kliknij po CashBack'. Jeśli odwiedzisz sklep nieoferujący CashBacku, alarm nie pojawi się.
 • Czy muszę wejść na www.cashbackrabat.pl przed dokonaniem zakupu?
  Tak. Aby Twój zakup został zarejestrowany na Twoim koncie CashbackRabat, musisz przejść do sklepu poprzez kliknięcie na naszej stronie, tak jak to zawsze robisz, aby dostać CashBack za zakupy. Ułatwimy Ci to, ponieważ po naciśnięciu 'Kliknij po CashBack 'zostaniesz przekierowany bezpośrednio do sklepu na CashbackRabat. Dodatkowo będziesz zalogowany przechodząc do sklepu.
 • Czy muszę być zalogowany podczas korzystania z Alarmu CashBack?
  Nie. Niezależnie od tego, czy jesteś zalogowany, czy nie Alarm CashBack poinformuje Cię o możliwości otrzymania CashBacku. Zanim przystąpisz do zakupów, w kolejnym kroku upewnisz się, czy jesteś zalogowany, zanim przejdziesz do sklepu. Nie jesteś zalogowany? Alarm pokieruje Cię, co musisz zrobić, aby otrzymać CashBack.
 • Otrzymam taki sam CashBack korzystając z Alarmu CashBack, jaki jest oferowany na stronie?
  Tak! Alarm CashBack ułatwia zakupy online i oszczędzanie. Otrzymasz taki sam CashBack, jakbyś otrzymał bezpośrednio ze strony CashbackRabat.
 • Czy instalacja Alarmu CashBack jest bezpieczna?
  Tak. instalacja Alarmu CashBack jest całkowicie bezpieczna. Żadne oprogramowania śledzące, ani inne złośliwe oprogramowania nie zostaną pobrane podczas instalacji. W każdej chwili możesz odinstalować Alarm CashBack.
 • Dlaczego Alarm CashBack nie informuje mnie o każdym sklepie afiliacyjnym?
  Sklepy afiliacyjne muszą wyrazić zgodę na promowanie ich za pomocą Alarmu CashBack. Jeśli dany sklep nie da nam pozwolenia, nie możemy go promować za pomocą Alarmu CashBack. Obecnie jedynie kilka sklepów nie wyraziło na to zgody.
 • Zainstaluj Alarm CashBack w Google Chrome
  Kliknij tutaj , aby zainstalować Alarm CashBack dla przeglądarki Chrome. Wybierz instalację dla Google Chrome oraz Google App store. Kliknij w ‘Darmowe’ oraz potwierdź, że chcesz zainstalować to narzędzie.
 • Zainstaluj Alarm CashBack dla Mozilla Firefox
  Kliknij tutaj, aby zainstalować alarm dla Mozilli Firefox. Wybierz opcję instalacji dla Firefox, a okienko instalacji pojawi się automatycznie. Kliknij zainstaluj i Alarm CashBack od razu zostanie pobrany. Niekiedy będzie wymagane dodatkowe potwierdzenie.
 • Jak usunąć Alarm CashBack?
  W każdej chwili możesz odinstalować Alarm CashBack. W razie pytań dotyczących Alarmu CashBack skontaktuj się z nami. Chętnie Ci pomożemy!

  Chrome: Aby odinstalować Alarm CashBack, kliknij w trzy kropeczki w prawym górnym rogu przeglądarki i wybierz Ustawienia. Wybierz Narzędzia i następnie Alarm CashBack, aby go deaktywować lub opcję obok, aby go całkowicie usunąć.

  Firefox: Aby odinstalować Alarm CashBack, kliknij w trzy kropeczki w prawym górnym rogu przeglądarki i wybierz Dodatki. W Dodatkach możesz deaktywować lub odinstalować Alarm CashBack. Następnie zamknij przeglądarkę. Po jej ponownym otwarciu, Alarm CashBack zniknie.

Nie znalazłeś swojego pytania? Wybierz kategorię, aby dostać odpowiedź.

ODBIERZ 3,00% CashCoins Decathlon
visit register click click