ODBIERZ DO 2,80% CashCoins E-Glamour.pl

Szybka pomoc

Na 80% pytań dostaniesz odpowiedź od razu, jeśli odpowiesz na poniższe pytania. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie, skontaktuj się z nami wypełniając formularz.

 • Złożyłem ofertę, ale nie wygrałem.
  Nie przejmuj się, możesz wziąć udział w aukcji ponownie, jeśli Twoje saldo na to pozwala. Nowe aukcje pojawiają się codziennie, a poprzednie powracają.
 • Jak mogę wziąć udział w aukcji?
  Udział w aukcji możesz, zgłaszając swoją ofertę. Możesz złożyć ofertę, klikając zielony przycisk przy interesującym Cię produkcie. Jeśli Twoja oferta będzie najwyższa, wygrasz dany produkt.
 • Ile kosztuje udział w aukcji?
  To zależy od tego, jaka ilość CashCoins jest wskazana na zielonym przycisku przy interesującym Cię produkcie. Po kliknięciu w zielony przycisk, CashCoins zostaną automatycznie pobrane z Twojego salda.
 • Czy jest minimalna oferta?
  Nie, nie ma minimalnej oferty. Twoją ofertę wskazuje zielony przycisk.
 • Jak często mogę zgłosić swoją ofertę?
  Zgłaszać ofertę możesz tak często, jak chcesz, dopóki Twoje saldo na to pozwala.
 • Mogę użyć swój Bonus Powitalny do udziału w aukcji?
  Nie, użycie Bonusu Powitalnego w aukcji nie jest możliwe.
 • Kiedy moja oferta wygra?
  Po osiągnięciu wymaganej wysokości ofert na aukcji, Twoja oferta wygra. System sprawdza, czy Twoja oferta jest zwycięska.
 • Jak i kiedy zwycięzca aukcji zostanie poinformowany?
  Zwycięzca zostanie wyświetlony na stronie, więc od razu zobaczysz, czy wygrałeś.
 • Kiedy otrzymam wygrany produkt?
  Zwycięzcy otrzymają wygrany produkt w ciągu 3 do 4 tygodni.
 • Ile kosztuje kupon Jackpot?
  Kupon Jackpot możesz nabyć na tej stronie za 1 CashCoins. Wspomniana liczba CashCoins zostanie automatycznie odjęta z Twojego konta na CashbackRabat.pl.
 • Jak często mogę grać w Bingo?
  Możesz grać w Bingo tak często jak chcesz, o ile masz wystarczającą ilość CashCoins na swoim koncie. Pamiętaj, że możesz wybrać tylko jedną z trzech kart w jednej rundzie Bingo.
 • Ile kosztuje udział w grze Bingo?
  Gra w Bingo wiąże się z kosztami, które różnią się w zależności od karty Bingo. Na każdej karcie Bingo widnieje informacja o tym, ile CashCoins musisz wydać, żeby zagrać. Po kliknięciu na wybraną kartę Bingo, CashCoins będą automatycznie odjęte z Twojego konta.
 • Czy mogę wykorzystać premię powitalną, aby zagrać w Bingo?
  Wykorzystanie premii powitalnej do gry w Bingo nie jest możliwe.
 • Czy mogę zwrócić kartę Bingo?
  Zakupionej karty Bingo nie można anulować. CashCoins, które zostały wykorzystane do zakupu karty Bingo nie podlegają zwrotowi na konto.
 • Co mogę wygrać w grze Bingo?
  Wygraną w Bingo są CashCoins. Ilość wygranych CashCoins zależy od karty Bingo, którą wybierzesz. Na każdej karcie znajduje się informacja o tym ile kosztuje karta, oraz ile CashCoins możesz wygrać.
 • Jak dowiem się o wygranej w Bingo?
  System automatycznie sprawdzi numery na Twojej karcie Bingo, dlatego o wygranej dowiesz się natychmiastowo. Wygrane CashCoins zostaną dodane do Twojego konta w ciągu kilku dni.
 • Gdzie znajdę listę zwycięzców gry Bingo?
  Zwycięzca Bingo jest wyświetlany bezpośrednio na tej stronie , dzięki czemu możesz natychmiast sprawdzić, czy wygrałeś.
 • Kupiłem kartę Bingo, ale nie wygrałem.
  Nic straconego! Możesz zagrać w Bingo ponownie, o ile masz wystarczającą ilość CashCoins na swoim koncie.
 • W jaki sposób ogłaszany jest zwycięzca?
  Każdego nasz system automatycznie losuje 6 liczb, które wyświetlają się na stronie Bingo. Jako gracz możesz przeglądać te numery przez cały dzień i oznaczać je na swojej karcie. Gdy tylko twoja karta się zapełni, możesz zgłosić BINGO klikając odpowiedni przycisk. Gracz, który mając ważną, pełną kartę pierwszy naciśnie przycisk "BINGO", wygrywa!
 • Jak brać udział w konkursach dla użytkowników i wygrywać nagrody?
  Mamy wiele rodzajów konkursów dla użytkowników. Zasady uczestnictwa zmieniają się w zależności od konkursu. Zawsze jednak konieczne jest potwierdzenie swojego udziału w danym konkursie. Udział potwierdzamy klikając "Wyślij”. Klikając ten przycisk natychmiast dołączysz do wyścigu po nagrodę. W przypadku niektórych konkursów dla uczestników, zanim klikniesz „Wyślij", musisz odpowiedzieć na pytanie. Jeśli jest to konkurs powiązany z dokonaniem transakcji, aby wygrać nagrodę należy najpierw dokonać zakupu w odpowiednim sklepie internetowym. Zawsze dokładnie czytaj regulamin i warunki konkursu, do którego chcesz dołączyć, aby upewnić się, że wykonasz wszystkie wymagane czynności. W przypadku konkursów powiązanych z dokonaniem transakcji często trzeba przesłać dowód zakupu w postaci pliku PDF. Jeśli jest to konkurs dla odbiorców Cashmail, aby wygrać nagrodę, musisz najpierw kliknąć na konkretny Cashmail. Aby odpowiedzieć na pytanie zadane w konkursie dla odbiorców Cashmail, najpierw wypełnij odpowiedź, a następnie kliknij przycisk „Wyślij”, aby potwierdzić swój udział. Może się zdarzyć, że częścią konkursu będzie zdjęcie, do którego również będzie zadane pytanie. Najpierw wypełnij odpowiedź, a następnie kliknij przycisk „Wyślij”. Jeśli pojawi się pytanie dotyczące quizu, wybierz odpowiedź, a następnie kliknij przycisk, aby potwierdzić swój udział.
 • Jakie są koszty udziału w konkursie dla uczestników?
  Koszty uczestnictwa są różne w zależności od konkursu. Konkursy dla uczestników mogą być darmowe lub płatne. Zawsze sprawdzaj warunki uczestnictwa, aby dokładnie wiedzieć, w jakiego rodzaju konkursie bierzesz udział. W przypadku konkursów płatnych, koszty uczestnictwa będą odejmowane z twojego konta CashbackRabat.pl automatycznie.
 • Kiedy i w jaki sposób ogłaszany jest zwycięzca?
  Zwykle zwycięzca ogłaszany jest mniej więcej tydzień po zakończeniu konkursu. Zawsze sprawdzaj warunki uczestnictwa w konkursie, aby poznać dokładną datę ogłoszenia wyników. Ze zwycięzcą kontaktujemy się pocztą elektroniczną oraz ogłaszamy go na naszej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych.
 • Dlaczego nie ma żadnej aktywnej loterii?
  Loterie są aktywne kilka razy w roku. Rozpoczęcie nowej loterii jest ogłaszane w zakładce Wygraj, na blogu oraz za pośrednictwem mediów społecznościowych, a zwykle także poczty elektronicznej. Obserwuj więc, czy nie pojawiają się nowe informacje o loteriach, aby nie przegapić szansy na wygranie wspaniałych nagród!
 • Jakie są koszty wzięcia udziału w loterii?
  Koszty dołączenia do loterii odejmowane są automatycznie od salda na Twoim koncie CashbackRabat.pl. Wynoszą one 4 CashCoins. Aby zwiększyć swoje szanse na wygraną, możesz kupić do 6 losów.
 • Jak często mogę brać udział w loterii?
  Do aktywnej loterii możesz dołączyć zawsze, kupując do sześciu losów. Losy możesz kupować tylko z jednego konta, ponieważ na naszej stronie możesz mieć aktywne tylko jedno konto członkowskie.
 • Jakie nagrody można wygrać?
  Nagrody są różne w zależności od loterii. Na tej stronie możesz sprawdzić, czy loteria jest aktywna i jakie nagrody można wygrać.
 • Jak mogę wziąć udział w Bingo?
  Aby wziąć udział w Bingo należy kupić kartę Bingo, którą znajdziesz na tej stronie. Do wyboru są trzy różne karty. Na każdej karcie Bingo widnieje informacja o tym, ile CashCoins możesz wygrać, oraz ile kosztuje karta. Po zakupie karty Bingo, wybierz 10 szczęśliwych liczb i sprawdź czy jesteś szczęśliwym zwycięzcą.
 • Ile kosztuje udział w typowaniu wyników?
  Koszty udziału w typowaniu wyników wynoszą 4 CashCoins i zostaną potrącone z Twojego konta automatycznie.
 • Co mogę wygrać?
  Jeśli masz ważną, pełną kartę i jako pierwszy naciśniesz przycisk „BINGO”, wygrywasz 100 CashCoins! Nagroda jest wówczas automatycznie dodawana do twojego konta na CashbackRabat.pl.
 • Dostaję informację, że moja karta jest niepełna, mimo że to nieprawda. Co mogę zrobić?
  Mając pełną kartę możesz kliknąć zielony przycisk „BINGO”. Może się zdarzyć, że pewna liczba graczy zrobi to jednocześnie, ale ktoś zawsze jest nieco szybszy niż inni. Może się zdarzyć, że otrzymujesz wiadomość, że twoja karta jest niepełna dlatego, że ktoś cię uprzedził i wcześniej zgłosił BINGO. Zalecamy wówczas odświeżenie strony (kliknij CTRL + F5 na klawiaturze), aby sprawdzić, czy Bingo zostało już przez kogoś wygrane.
 • Kiedy wygrywa się w grze Jackpot?
  Każdy uczestnik CashbackRabat.pl może wygrywać w Jackpot automatycznie! Wystarczy, że będziesz codziennie wchodzić na stronę i sprawdzać czy to ty jesteś zwycięzcą.
 • W jaki sposób się wygrywa?
  Nasz system codziennie automatycznie wybiera zwycięzcę. Zwycięzca musi jednak zgłosić się po swoją wygraną jeszcze tego samego dnia. Jeśli to ty jesteś zwycięzcą, kliknij zielony przycisk na tej stronie i odbierz swoją nagrodę w grze Jackpot!
 • Co można wygrać?
  Nagroda w grze Jackpot zaczyna się od 1 CashCoins. Jeśli wylosowany zwycięzca nie zgłosi się po swoją nagrodę w wyznaczonym czasie, nasz system automatycznie wybierze nowego zwycięzcę następnego dnia. Nagroda wzrasta każdego dnia o 2 CashCoins, aż do osiągnięcia maksymalnej sumy 100 CashCoins.
 • Moje nazwisko znajduje się pomiędzy „ostatnimi zwycięzcami”. Co mogę zrobić?
  Twoje nazwisko znajduje się na liście, ponieważ w danym dniu zostałeś wylosowany jako zwycięzca. Ponieważ jednak nie kliknąłeś zielonego przycisku „Odbierz nagrodę”, następnego dnia wybrano nowego zwycięzcę. Aby uniknąć utraty wygranej w grze Jackpot możesz skorzystać z możliwości nabycia kuponu alarmowego Jackpot, który automatycznie odbiera dla ciebie nagrodę, jeśli zostaniesz wylosowany.
 • Czym jest kupon alarmowy Jackpot?
  Dzięki kuponowi alarmowemu Jackpot, jeśli twoje nazwisko zostaje wylosowane, nagroda zostaje ci przyznana automatycznie. Dzięki temu nie musisz codziennie sprawdzać, czy jesteś nowym zwycięzcą. Uwaga: kupon alarmowy Jackpot jest ważny od dnia jego zakupu do momentu otrzymania nagrody i wygasa wraz z rozpoczęciem kolejnej rundy gry. Jeśli chcesz nadal z niego korzystać, wówczas musisz kupić nowy kupon alarmowy Jackpot na kolejną grę.

Nie znalazłeś swojego pytania? Wybierz kategorię, aby dostać odpowiedź.

ODBIERZ 3,00% CashCoins Decathlon
visit register click click