ODBIERZ 2,25% CashCoins Sun&Snow
Zarejestruj się i otrzymaj bonus powitalny
Pomoc

Disclaimer

Disclaimer - Zrzeczenie odpowiedzialności

Cashbackrabat.pl  (Holenderska Izba Handlowa: 58045317), dalej zwanym cashbackrabat, umożliwia dostęp do www.cashbackrabat.pl i zaprasza do korzystania z oferowanych usług. Cashbackrabat zastrzega sobie przy tym  prawo do zmiany oraz usuwania w każdym momencie części zawartości strony bez obowiązku informowania o tym.

Ograniczona odpowiedzialność

Cashbackrabat dba o bieżące aktualizowanie i uzupełnianie strony www.cashbackrabat.pl . Pomimo dokładanych starań, możliwe jest, że treść jest niepełna i/lub nieprawidłowa. Zamieszczane na stronie www.cashbackrabat.pl materiały nie mogą być przedmiotem roszczeń.  W/w materiały w każdym momencie mogą ulec zmianie na stronie, bez wcześniejszego poinfomowania przez cashbackrabat. W szczególności jeżeli chodzi o kwoty cashback na www.cashbackrabat.pl, w których może zaistnieć błąd literowy (pisowni komputerowej) lub błąd oprogramowania. Za skutki tego typu błędów cashbackrabat nie ponosi odpowiedzialności. Cashbackrabat nie ponosi odpowiedzialności za poprawność oraz usługi  umieszczanych na stronie www.cashbackrabat.pl linków partnerskich stron internetowych osób trzecich.

Prawa autorskie

Cashbackrabat zastrzega sobie prawa autorskie do materiałów zamieszczanych na stronie. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz robienie innego użytku z materiałów zamieszczonych na stronie jest zabronione i możliwe jedynie po uzyskaniu pisemnej zgody cashbackrabat, za wyjatkiem i tylko w zakresie przewidzianym w przepisach  prawa obowiazującego, o ile nie podano inaczej w szczególnych rozporządzeniach.

Apple nie jest wydawcą zamieszczanych na www.cashbackrabat.pl konkursów.

Pozostałe

Powyższy disclaimer w każdym momencie może ulec zmianie.    

 
ODBIERZ 3,50% CashCoins TOP SECRET
visit register click click