ODBIERZ 4,00% CashCoins BonPrix
 • Kiedy mogę poprosić o wypłacenie CashCoins?
  Wniosek o wypłacenie CashCoins może zostać złożony, jeżeli kwota na Twoim koncie Cashbackrabat.pl, wyniesie 100 CashCoins lub więcej. W saldo wliczone zastają tylko kwoty zakupów, których statusy oznaczone są jako zatwierdzone. Jeżeli płatność jest możliwa, otrzymasz wiadomość na swoim koncie. Przy zestawieniu zakupów, znajduje się przycisk, poprzez który możesz szybko poprosić o wypłatę salda na konto bankowe. Nie jesteś zobowiązany wypłacać całego salda, jeżeli uzbierasz minimalną kwotę. Możesz trzymać uzbierane saldo na swoim koncie, aż uzbierasz wyższą kwotę, aby wszystko za jednym razem wypłacić. Jeżeli nie korzystasz z konta na Cashbackrabat.pl przez dłuższy okres czasu, dłużej niż rok, Twoje saldo zostanie automatycznie usunięte. Sytuacja usunięcia salda, ma również miejsce w przypadku nadużycia lub oszustwa.
 • Czy muszę ponieść dodatkowe koszty przy wypłacie mojego uzbieranego salda?
  Nie, przy wypłacie salda użytkownik nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów.
 • Ile CashCoins muszę uzbierać aby móc je wypłacić na konto bankowe?
  Wypłata CashCoins z Cashbackrabat.pl jest możliwa, jeżeli użytkownik uzbiera kwotę 100 CashCoins. W łączną kwotę salda wliczone są tylko kwoty zakupów, których statusy oznaczone są jako zatwierdzone . Saldo, którego kwota nie przekroczyła jeszcze 100 CashCoins nie może zostać wypłacone. Wysokość 100 CashCoins jest jednoznaczna z kwotą 100 PLN wypłaconą na konto bankowe.
 • W jaki sposób Cashbackrabat.pl wypłaca moje CashCoins?
  Uzbierane saldo w postaci CashCoins zostanie przelane na Twoje konto bankowe. Zrobienie płatności jest tylko możliwe, jeżeli Cashbackrabat.pl posiada wszystkie potrzebne do przelewu bankowego dane użytkownika. Zanim złożysz wniosek o wypłatę salda, skontroluj najpierw czy wszystkie dane osobowe oraz bankowe są poprawne.
 • Ile czasu trwa wypłata uzbieranego salda na moje konto bankowe?
  Realizacja wypłat ma miejsce raz na dwa tygodnie. W ciągu kilku dni po dokonaniu transakcji bankowej, użytkownik powinien otrzymać pieniądze na swoje konto bankowe. W sumie wypłata na konto trwa maksymalnie 30 dni.
 • Złożyłem prośbę o wypłatę uzbieranego salda, ale jeszcze nie otrzymałem pieniędzy na konto bankowe. Jak to możliwe?
  Termin rozpatrzenia wypłaty salda oraz transakcji bankowej zajmuje maksymalnie 30 dni. Jeżeli termin ten już minął a ty nie otrzymałeś jeszcze pieniędzy na konto bankowe, skontaktuj się z nami a my spróbujemy jak najszybciej rozwiązać problem.
 • Jak długo będę czekać na swoją kartę prezentową?
  Po złożeniu zamówienia otrzymasz e-mail ze wszystkimi szczegółami dotyczącymi karty. Zazwyczaj karty są wysyłane drogą mailową w ciągu 10-15 dni roboczych od dnia dokonania zamówienia.
 • Mogę podarować kartę innej osobie jako prezent?
  Tak, karty nie są imienne. Karta zostanie wysłana na adres e-mail podany na Twoim koncie. Po otrzymaniu karty, możesz ją przekazać innej osobie. Na karcie znajduje się kod, który może zostać użyty tylko raz.
 • Kod z karty nie działa. Co teraz?
  Jeśli kod nie działa podczas płacenia za zakupy, spróbuj go wprowadzić ponownie. Jeśli kod nadal nie działa, chociaż został prawidłowo wprowadzony, skontaktuj się z nami.
 • Nie otrzymałem karty. Co zrobić?
  Karty są wysyłane zazwyczaj w ciągu 10-15 dni roboczych. Jeśli po tym czasie nie otrzymałeś wiadomości e-mail, sprawdź folder SPAM. Jeśli w folderze SPAM nie znajdziesz wiadomości, skontaktuj się z nami.
 
ODBIERZ 0,00% CashCoins Alior
visit register click click