ODBIERZ 2,00 CashCoins Lidl Newsletter

Zakupy z rabatem w 5 krokach

Shoppen met korting

Użytkownicy Cashbackrabat.pl posiadają możliwość robienia zakupów z rabatami w ponad 636 bardziej lub mniej popularnych sklepach internetowych. Jedyne co należy zrobić, to zarejestrować się się bezpłatnie i rozpocząć robienie zakupów online przez Cashbackrabat.pl!

Jak mogę otrzymać rabat we współpracyjących sklepach internetowych?

 • 1

  Krok 1: Zarejestruj się

  Zarejestruj się bezpłatnie na Cashbackrabat.pl. Po automatycznym utworzeniu osobistego konta, otrzymasz natychmiast dostęp do wszystkich sklepów internetowych oraz najlepszych ofert promocyjnych!
  >Zarejestruj się od razu i otrzymaj 10 CashCoins bonusu powitalnego na Twoje konto!

 • 2

  Krok 2: Zaloguj się na konto

  Pamietaj, żeby zawsze zalogować się na Cashbackrabat.pl, zanim dokonasz zakupów w dołączonym sklepie internetowym. Tylko w ten sposób, możemy rejestrować Twoje zakupy oraz przyznane CashCoins.

 • 3

  Krok 3: Szukaj sklepu

  Szukaj oferty promocyjnej współpracującego sklepu internetowego. Naciśnij zielony przycisk, aby przejść do sklepu i natychmiast skorzystać z atrakcyjnych rabatów!

 • 4

  Krok 4: Dokonaj zakupu

  Kup produkt lub usługę w sklepie internetowym i dokonaj płatności. Zakup odbywa się na stronie internetowej dołączonego sklepu. Cashbackrabat.pl rejestruje automatycznie nazwę sklepu oraz całkowitą kwotę (żebyśmy mogli przeliczyć ile CashCoins powinniśmy Ci przyznać). Nie rejestrujemy jakie produkty lub usługi kupujesz.

 • 5

  Krok 5: Otrzymaj spowrotem pieniądze!

  Na Twoim koncie Cashbackrabat.pl zostają zarejestrowane zrobione przez Ciebie zakupy oraz zaoszczędzony rabat w postaci CahsCoins. Dzięki temu możesz zawsze zobaczyć ile CashCoins do tej pory zostąło uzbierane i poprosić o przelanie pieniędzy na Twoje konto bankowe!

Zalety Cashbackrabat.pl

Jeżeli się zarejestrujesz na Cashbackrabat.pl otrzymasz możliowość rabatu na miliony produktów i usług w ponad 636 współpracujących sklepach internetowych. Chcesz otrzymywać jeszcze więcej zniżek, korzystaj z kodów rabatowych oraz akcji promocyjnych. Ty robisz zakupy, my płacimy!
> Zarejestruj się i otrzymaj od nas bonus powitalny w wysokości 10 CashCoins!

 

Close
2,00% CashCoins
Letnia wyprzedaż -10% na wybrane produkty na Vida XL
Kod:LATOPL21
ODBIERZ 5,25% CashCoins eObuwie.pl
visit register click click