Neo24.pl

Zarabiaj CashCoins z WhatsApp

Nowość: Od teraz możesz zarabiać dodatkowe CashCoins poprzez czytanie powiadomień na WhatsApp. Skorzystaj z kroków przedstawionych poniżej i aktywuj powiadomienia WhatsApp na swoim smartfonie. Otrzymasz bonus w wysokości 0,80 CashCoins po kliknięciu w pierwszą reklamę.

Skorzystaj z poniższych kroków aby aktywować powiadomienia WhatsApp:

Krok 1: Sprawdź tutaj czy podany przez Ciebie numer telefonu jest poprawny.

Krok 2: Kliknij w zielony przycisk WhatsApp powyżej.

Krok 3: Stwórz nowy kontakt WhatsApp korzystając z numeru znajdującego się w zielonym polu powyżej. Zapisz nowy kontakt jako CashbackRabat.pl.

Krok 4: Wyślij Cashback nowemu kontaktowi WhatsApp

Krok 5 : Otrzymasz teraz potwierdzenie WhatsApp a następnie zostaniesz zalogowany. Pierwsze powiadomienie otrzymasz w ciągu kilku najblizszych dni. Kliknij bezpośrednio w pierwszą otrzymaną reklamę aby użyskać bonus oraz wynagrodzenie.

Jeśli nowy kontakt nie pojawił się automatycznie w WhatsApp, wyłącz i włącz WhatsApp ponownie. Jeśli masz inne pytanie skorzystaj z naszego panelu Pomoc.

Jeśli chcesz się wypisać z płatnych powiadomień WhatsApp, wyślij wiadomość WhatsApp wpisując w treści STOP. Chcesz otrzymywać powiadomienia ponownie? Żaden problem! Skorzystaj z kroków powyżej aby aktywować powiadomienia ponownie. Dodatkowy bonus przyznawany jest jednokrotnie.

  Footer-Banner
home&you
visit register click click